Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor megy ki a divatból a...

Mikor megy ki a divatból a képmutató, álszent, bárgyú megosztogatás?

Figyelt kérdés

Szeretem a Facebookot. Szeretem, mert sok érdeklődési köröm van, rokon lelkületű emberekkel és csoportokkal tartok kapcsolatot. Sok érdekes fotó, a hobbikkal kapcsolatos találkozószervezés stb stb.

De nagyon tele van a tököm az unatkozó fészbukosokkal, akik azt hiszik, hogy elgondolkodtató, meg hogy húde nagyot mondanak, ha idéznek valami kreténtől valami marha nagy nagyotmondást, amit utána "így igaz2 kommenttel és párás szemmel továbbosztanak.


(És akkor még nem szóltam a sok negatív közéleti rugózáson, amikor az emberi tehetetlenséget szinte mazochista módon kiélvezve osztogatnak meg egy csomó felháborító dolgot, amire nincs ráhatás.) Félreértés ne essen, nem vagyok a jelenkor konjunktúralovagja, csak egyszerűen haszontalannak tartom, hogy a valós élet mocskait a virtuálisba is behozzuk.



2013. márc. 21. 21:33
 1/1 anti paladin ***** válasza:
76%
Majd ha elfogynak a képmutató, álszent bárgyú megosztók. Ergó soha.
2013. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!