Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon rászoktam a joghurt...

Nagyon rászoktam a joghurt evésre, pedig előtte sose szerettem nagyon az ízesített joghurtokat, most meg megeszek minden reggel 2-őt, mást reggel már nem is tudnék enni. Lesz bajom ettől hosszú távon? Vagy szokjak le?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Sokan fogyáshoz csinálják ezt.
2021. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Két kanálnyi desszerttől a kilós kiszerelésig elég sokféle lehet az a 2 doboz joghurt. A kettő együtt összesen hány gramm?


Ha cukrozott szutyok, akkor igen, kifejezetten káros és hosszútávon elhízás / cukorbetegség is lehet a vége, szóval érdemes lenne leszokni róla és normális, adalékmentes szilárd ételt fogyasztani reggelinek.

2021. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
150g amit most vettem (jogobella)
2021. aug. 28. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Az még nem olyan sok. Van ugye jogobellából nagyobb kiszerelés is. Abból 2 már kicsit durva lenne.


Egészségesnek így sem egészséges, sőt egészségtelen, főleg mert nagyon magas a cukortartalma. Persze az iváshoz, dohányzáshoz képest fényévekkel jobb, tehát attól függ mennyire akarsz egészségesen táplálkozni. Nekem nem férne bele az étrendembe, de ha neked a többi étkezésed is feldolgozott kajából áll, akkor nem ettől fog elromlani az étrended.

2021. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én az 500g os üvegeset szoktam egy ültömben kikanalazni h olyanom van, de az 1000g osnál is volt már h fuu most már le kéne tenni mert mindjárt elfogy. Bajod nem lesz, max ha átléped a kaloria limited kicsit meghuzol ezenkibül semmi
2021. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A natúr joghurt egészségesebb lenne, az ilyen gyümölcsösök agyon vannak cukrozva. De bajod ennyitől még nem lesz.
2021. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ebéd után egyet kettot gyumolcsoset is de nem hizok jollehet nem is vagyok hízós fajta
2021. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!