Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért menő még mindig cikizni...

Miért menő még mindig cikizni az ízesített söröket?

Figyelt kérdés

Gyenge a gyomrom, így nem tudok/merek inni komolyabb szeszeket, mert instant meghánytat. Maximum koktélként bírom vagy hasonló. De őszintén, ha tökéletes gyomrom lenne sem tudnék inni alkoholt, mert egyszerűen undorodom tőle. Nem ízlik, rosszul esik. Ettől függetlenül nem beszélek le róla senkit, ha buliban vagyok vagy bármi ilyesmi.


Az ízesített söröket bírom, mert gyengék és nincs alkohol ízük. Ettől függetlenül akárhova megyek mindig mindenhol van legalább egy ember, aki elkezdi cikizni, hogy "úristen, hát én ezt üdítőnek iszom" "beb.-szni jöttél vagy óvodában vagyunk?" "ez nem is sör, ez szörp" "de gáz 1,5%, ez nagyon ciki" meg hasonlók.

Nem értem, hogy ennek mi értelme. Egy 2-3 éve még oké volt, de most már 18 éves vagyok, a társaság, akikkel vagyok pedig még idősebbek is nálam egy picivel, tehát wtf.


2018. jún. 3. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos az emberek egy része idióta proli, már azok gyerekként is és ez a koruk előrehaladtával sem változik. Náluk az a menő, ha valaki minél jobban "beba..szik" mert csak. Ki kell állni magunkért, és közölni, hogy ne pofázzanak bele, mit iszunk.


Szerencsére nekem olyan társaságom van, aki dolgozik, vezet, normális és simán el lehet lenni velük 1-1 kólával is vagy maximum 1-1 sörrel.

2018. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű, ha nem bírod, ne idd. Igyál üdítőt.
2018. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyeneknek még az se lenne elég, ha tiszta alkoholt innál kromofággal.

Nekem is a nagyon tökös apja a barátnőmnek mindenre azt mondja, hogy női ital.

Na erre vittem neki egy olyan lecsót, hogy a kanál elgörbül benne.

A tknya nyála összefolyt, és marha ideges volt közben, rendesen meg is utált érte. :)

2018. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én sem értem, hogy miért kell cikizni valakit emiatt... Engem sosem érdekelt, hogy ki mit iszik és feltételezem, hogy az ember azért issza azt, amit, mert szereti. Legalábbis én azért iszok ízesített söröket, mert ízlenek. Ha azt kívánom, ha azt szeretnék inni, akkor mi a francnak igyak olyat, amire éppen nem vágyom vagy egyáltalán nem is szeretem?
2018. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt az a gáz, hogy beismered, hogy nem szereted és nem is bírod az alkoholt, de azért is iszod az ízesített lóhugyot (rendes ízesített sört nem ittam még) mert pia és csak úgy fogad el a szánalmas társaságod.
2018. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!