Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem vagyok belé szerelmes,...

Nem vagyok belé szerelmes, mégis rosszul esett amit mondott,és nem tudok nem gondolni rá, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy fiú, aki igazából régebben tetszett, most már úgy gondoltam, hogy nem. De ma találkoztunk egy kisebb csoportba, igazából én jöttem a barátaimmal, akik vele is jóban vannak, ezért elhívtak. Elsőre vonakodtam tőle, mert tudtam, hogy ő is ott lesz, de végül belementem. Valamiért hiába voltak ott a barátaim, alig bírtam egy szót is szólni. Erre egy idő után ők beszélgetnek, és nekem meg ez a srác : te meg pofázzál végre valamit ember "

Vagy valami ilyesmit mondott. Annyit mondtam csak, hogy én is szóltam már. Már akkor is szarul esett, már komolyan könyörögtem magamban, hogy legyen vége ennek a találkozónak. Utána még kb 2-3 órát voltunk együtt, aztán végre hazajöhettem. Eléggé rosszul esett, és nem tudom kiverni a fejemből. Miért lehet ez? Miért érdekel ennyire a véleménye, meg hogy mit mondd, ha tényleg nem jön már be? Mit tudnék tenni, hogy elfelejtsem?



2021. szept. 2. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ne talalkozz vele soha tobbet
2021. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért esett szarul mert egy büdös tapló az a gyökér. Én a helyedben válaszoltam volna neki hogy anyáddal pofázzál így ember aztán azonnal indulni haza.
2021. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt kb bárki mondta volna szarul esett volna nekem. De ja a kva anyjával beszéljen igy a kis pulya
2021. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy extrovertált majom aki nem bírja elviselni, ha valaki nem adja elő magát körülötte. Te meg intro vagy és szorongsz társaságban. Mindegy, egyen gcit.
2021. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Imádlak titeket komolyan. <3


Valóban az, mégis mindig olyan vonzónak találtam régebben. Dw mostmár talán annyira nem. Mégis eléggé szorongok a közelében, ahogy az utolsó mondta.

2021. szept. 2. 19:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

En mar lanykoromban is megmondtam volna neki, hogy majd a joskaval, pistaval beszelj igy, ember.

Inkabb mumajer, kemeny, fasza, vagany csavo akar lenni, ettol meg be is johetsz neki. Egy szanalmas probalkozas, de ha mas is kijon a szajan, miutan lecseszted, barmi lehet.

2021. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem bejön egy srác de ilyen beszólást megejtene felém akkor kb. azonnal el is vágná magát nálam.
2021. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#6


Hát lehetséges igazából. Nem akartam nagyon beszólni neki, ezért csak annyit mondtam, hogy már mondtam én is.


#7


Hát tényleg így kéne lennie. De én nem haragszom rá, csak eléggé rosszul esett. Alapból sem vagyok az a társaság közepe fajta, de ha barátokkal vagyok, akkor én is sokkal felszabadultabb vagyok. Az ő közelében meg általában ahogy mondtam zavartabb vagyok...

De az a baj valószínűleg még találkoznom kell vele eléggé sokat, mert a barátaim egyik része eléggé jóban van vele...

2021. szept. 2. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán tahó. Ne vedd magadra a dolgot. De jobban jársz ha ignorálod, mert számithatsz még hasonló megnyilvánulásokra tőle.
2021. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9


Sajnos eléggé nehéz ignorálni. Főleg úgy, hogy nemrég tudtam meg, hogy mindennap fogunk mostantól találkozni... (délutánonként mindketten járunk egy művészeti foglalkozásra, és nemrég csapatokat osztottak a 27 emberből. Na pont volt olyan "szerencsém", hogy vele kerültem egy csapatba...


Én egyeltalán nem haragszom rá, nem erről van szó. De úgy érzem a közelében nem fogok tudni normálisan dolgozni, egyszerűen túlságosan érdekel mit mond. Félek, hogy majd beleköt abba amit én csinálok a csapatban, vagy megint beszól, hogy nem beszélek.

2021. szept. 2. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!