Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem vagyok belé szerelmes,...

Nem vagyok belé szerelmes, mégis rosszul esett amit mondott,és nem tudok nem gondolni rá, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy fiú, aki igazából régebben tetszett, most már úgy gondoltam, hogy nem. De ma találkoztunk egy kisebb csoportba, igazából én jöttem a barátaimmal, akik vele is jóban vannak, ezért elhívtak. Elsőre vonakodtam tőle, mert tudtam, hogy ő is ott lesz, de végül belementem. Valamiért hiába voltak ott a barátaim, alig bírtam egy szót is szólni. Erre egy idő után ők beszélgetnek, és nekem meg ez a srác : te meg pofázzál végre valamit ember "

Vagy valami ilyesmit mondott. Annyit mondtam csak, hogy én is szóltam már. Már akkor is szarul esett, már komolyan könyörögtem magamban, hogy legyen vége ennek a találkozónak. Utána még kb 2-3 órát voltunk együtt, aztán végre hazajöhettem. Eléggé rosszul esett, és nem tudom kiverni a fejemből. Miért lehet ez? Miért érdekel ennyire a véleménye, meg hogy mit mondd, ha tényleg nem jön már be? Mit tudnék tenni, hogy elfelejtsem?



2021. szept. 2. 18:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az egy bunkó gyökér, ne talalkozz vele soha
2021. szept. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyen 13-17 körüli korosztály lehettek? Tipikus kamaszfiú, aki haverok, pláne csajok előtt adja a nagyfiút, otthon bezzeg kussol, mert anyuci elveszi a playstationt. 😀 Jó esetben kinövi, rossz esetben marad ilyen türhő és nem érti majd, miért nem ő a nők álma.

Legközelebb szólj neki vissza, hogy a jó édes anyukájával beszéljen így, ott arcoskodjon.

2021. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11


Ahogy az utolsó válaszomban írtam, sajnos muszáj. :(


#12


Igen, annyik vagyunk. Hát remélem, hogy nem szólogat be többet, mert így is elég stresszesen fogok menni, hogy tudom ő is ott lesz.

2021. szept. 3. 15:37
 14/19 anonim válasza:
Sziuus, na miujsag azóta? A fiúval? Gondolsz meg erre az esetre? Hát figyu.. szard le, egy normális udvarias fiú biztos nem beszélne így egy lánnyal, legalábbis akiket ismertem eddig, es fiúk voltak, Normalisan viselkedtek.. igaz én németországba lakok, és ezek a fiúk is, a társaságomba, Német/Lengyel/Török, es nem magyarok, de akkor is.. normálisan beszelnek, főleg a lanyokkal, tehat megadják a tiszteletet.
2021. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14


Igen, azóta volt szakkör óránk. Hát nem kímélt mit ne mondjak... Kb emberszámba se vett már. Először beszólogatott, aztán emberszámba sem vett, úgy csinált mintha én ott sem lennék a csapatban. (6-7 vagyunk egy csapatban)

2021. szept. 14. 22:12
 16/19 anonim válasza:
De nem értem.. csak ugy a semmibol ilyen csunyán beszél veled? Vagy igy honnan jonn ez neki?
2021. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Épp ez. Fogalmam sincs. Ok nélkül ilyen. Szinte soha nem beszéltünk korábban, de amikor beszéltünk is, ő is és én is kedvesek voltunk egymással. De ez volt 2 max 3 alkalom, és kb 1 szó. Ennyi. Semmi kapcsolatunk nem volt soha. Éppen ezért nem értem.
2021. szept. 15. 00:49
 18/19 anonim válasza:
Lehet hogy tetszel neki.. vagy még arra gondoltam, hogy valami olyat halott rólad, ami neki is szarul esett, vagy egy rossz pletykát
2021. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kommenteket nem olvastam el. Első oka, hogy szarul esik, hogy tinikor, de azért, mert ha egy idegenebb ember beszól, akkor nem esik jól. Egyébként jó bunkó volt.
2021. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!