Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ?

Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Már most rettegek a hétfőtöl mert iskola. Szombaton mit tegyek hogy ne gondoljak rá?
2021. szept. 4. 09:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Állandóan ezen görcsölök meg idegeskedek mit tegyek? És a legjobb benne ,hogy az osztálytársaim jó fejek ,de mégis rettegek tőlük,de miért? Mondjátok már meg ,mert szét idegeskedem magam ezen már reggel 8 óta mit tegyek?
2021. szept. 4. 09:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért idegeskedsz? Bántanak a suliba, vagy új iskolába mentél? Mert a semmi miatt nem szoktunk idegeskedni. Legjobb lenne, ha megpróbálnád megfogalmazni magadban, hogy mitől is félsz, és megoldani, mert olyan nincs tényleg, hogy a semmitől rettegsz meg idegeskedsz.
2021. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Új suli ,de rendesek meg jófejek tényleg tegnap volt életem egyik legjobb napja annyira jó volt ,de mégis félek a sulitól. Valaki volt már így ?
2021. szept. 4. 09:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet nincs jelentősége ,de mérleg vagyok
2021. szept. 4. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Uhm, oké. Hány éves vagy, Kérdező?

Egyébként szerintem majd elmúlik, nem kell erre ráparázni.

2021. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom senkinek se mondani,mert azt fogják mondani,hogy nem vagyok normális egyáltalán ,de annyira rossz érzés én nem tudom legszivesseben sírnék órákig ,de segítsetek kérlek mit tegyek mire gondoljak? Vgay ne gondoljak és hogyan adjatok tanácsokat praktikákat vagy tegyem fel a kérdést egy psziolóhusnál vagy mit csináljak?
2021. szept. 4. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!