Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen sztorikat ismersz,...

Milyen sztorikat ismersz, amiben a visszahúzódó, állandóan csúfolt, gúnyolt iskolás diák, vagy a mindig hülyére vett, csendes kolléga megelégeli, amit tesznek vele és ámokfutásba kezd az iskolában, vagy a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Aki ismer ilyen megtörtént eseteket (sok van), légyszi linkelje be ide nekem, vagy meséljen róla. :)

Szeretnék minél többet összegyűjteni, de nem csak a google találok érdekelnek, hanem hogy Nektek melyik ilyen esemény maradt meg a legjobban az emlékezetetekben, amikről eddig hallottatok.



2021. szept. 13. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Az ajándék c. film.
2021. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Stephen King: Carrie
2021. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Van valami film ami erről szól, olyasmi, hogy van két srác, folyton basztatják őket, le is kell szopniuk egymást a parton, aztán a végén lövöldöznek az iskolában 🤔


A címét már nem tudom mert kb 2 éve láttam az egyik órán, de hátha valakinek így beugrik :)

2021. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az osztály
2021. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez híres eset, de csak visszavág:

[link]

2021. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%

Én csendes srác voltam általánosban, falurolköltöztünk be a nagyvárosba, 7.osztályban egy srác ceruzával szurkált. Megkértem,hogy ne tegye mert borzalmasan csikis vagyok. Szünetben ismét elkezdte ezt megelégelve a nyakánál fogva 4 padot felborítva elvittem a táblához és akkorát odaütöttem a táblának.hogy picit behorpadt. Ezután sosem piszkáltak.


Munkahelyen mindig tudtam viselkedni, a könyvelő nénit ijjesztettem meg úgy,hogy tejesdobozba acetilént engedtem és az iroda mellett felrobbantottuk,hát nagyobbat szolt a tervezettnél, senki sem sérült meg,csak kirohant az öregasszony. Szerencsére sosem tudták meg,hogy mi szórakoztunk 😅

2021. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!