Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itt ki, hogyan és miért...

Itt ki, hogyan és miért pontozza a kérdéseket / válaszokat ?

Figyelt kérdés

Megpróbálok kívülállóként véleményt mondani, hiszen mindenki a saját igazát hajtogatja. Mindenki saját véleménye tiszteletre méltó, és elfogadható.

Objektíven nézve a dolgot megpróbálom a nagyközönség szempontjait elötérbe helyezni.

Amihez nem értek, azt nem pontozom.

A szidalmazást és ronda beszólásokat nem szeretem, az igazságtól függetlenül lepontozom.



#jóindulat #rosszindulat #Egyetértek #Nem értek egyet #Csak félig értek egyet #Kérdések pontozása
2021. szept. 14. 16:55
1 2 3
 1/21 nemaRendőrség ***** válasza:
93%
Fel amivel egyet értek, le amivel nem értek egyet.
2021. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy te egyet-, vagy nem egytértö vagy, még lehet a másiknak igaza.
2021. szept. 14. 17:02
 3/21 nemaRendőrség ***** válasza:
98%

Persze, de én nem értek vele egyet.

Ha 90%os akkor minimum 9 ember egyetértett vele, és minden 9 emberre 1 ember jutott aki nem értet egyet vele.

Ebből reális képet kap a szemlélő mi a közvélemény.

2021. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindenki a véleménye alapján pontoz.


Semmi objektivitás nincs a pontozásokban...


Mindig mérlegelem, hogy van-e igazságtartalma az adott kérdésnek. Ha nem vagyok biztos benne akkor utánanézek.

2021. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálam ez úgy szokott működni, hogy ha belefutok egy olyan hozzászólásba, amellyel egyetértek, akkor hasznosnak jelölöm.

Szintén hasznosnak jelölöm, ha nem értek vele egyet, de szépen, és helyesen van megfogalmazva, és olyan dolgokat is tartalmaz, amely esetleg komolyabb utánajárást is igényel.


Azonban a félig-meddig hasznos, és a nem hasznos gombokat is szoktam nyomkodni, de azt ridkábban.

A félig-meddig hasznos gombot abban az esetben szoktam hastználni, ha valaki egy olyan hozzászólást ír, amelyben szerepelnek kifogásolható dolgok, de véleményem szerint elfogadható a válasz.

A nem hasznost pedig akkor szoktam használni, ha a válaszoló teljesen butaságokat, vagy sablonszövegeket ír, vagy a kérdéstől teljesen eltérő dolgokat.

2021. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Na az 1es jól tükrözi miért van a sok le pontozás. Valaki nem ért egyet a másikkal akkor lepontozza. Ezért van, hogy sok kategóriában sok értelmes válasz is lepontozásra kerül. A gyakorizók szerintem legalább 90%a e szerint pontoz. Ha valamivel egyet ért az fel ha nem akkor le, és meg se próbálja át gondolni amit a másik mond, csak fújja a saját hülyeségét.
2021. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

@6

És ez miért baj?

Már a pontrendszer is eltűnt, nem látszik az átlagod stb.

Nyugodtan leírhatod a saját igazad, és véleményezheted a másik igazát

2021. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
7. A pontozás nem arról szól, hogy te egyet értesz e vele vagy sem, hanem, hogy a válasz hasznos e vagy se. Attól mert te nem értesz egyet attól még lehet egy válasz hasznos.
2021. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 nemaRendőrség ***** válasza:
71%

@8

Egy példát kérhetnék amikor egy válasz szerinted hasznos, de nem értesz vele egyet?

2021. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

9. Persze. Nagyon sokszor előfordul például a közlekedés kategóriában, hogy egy adott szabályt megsért valaki. A kérdése az, hhogy most szabályt sértett e vagy se. Valaki belinkeli a jogszabályt ami egyértelmű, de sokan saját kútfőből okosabbnak érzik magukat és állítják, hogy neem az nem úgy van, miközben a jogszabály feketén fehéren le írja, hogy mi a helyzet az adott dologgal. Aki belinkelte azt lepontozzák, mert szerintük az akkor se úgy van, pedig ő adta az egyetlen értelmes választ. Tehát a válasz hasznos, de a többiek nem értettek egyet vele ezért lepontozták.

Másik példa, valaki kiírja, hogy Szerintetek xy szep vagy csúnya?

Erre valaki írja hogy szép valaki meg, higy csúnya és lepontozzák egymást mert nem egyezik a véleményük, holott mind a két valasz hasznos, hiszen az volt a kérdés, hogy "szerinte".

2021. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!