Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van türelmetek végig...

Nektek van türelmetek végig olvasni a nagyon bő lére engedett kérdéseket, vagy válaszokat?

Figyelt kérdés

Én lennék türelmetlen? Most erre tényleg kíváncsi vagyok, mert akkor ideje fejlesztenem magam.

Ha látom, hogy valaki "200 sort" ír és azt is ömlesztve oda borítja, egyszerűen égnek áll a hajam. Nem lehetne a lényegre térni? Ezeket elolvassa valaki?



#türelem #hosszú mondanivaló
2020. febr. 24. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem sincs. Van, hogy megnyitok egy kérdést, látom, hogy milyen hosszú és be is csukom. Van, hogy átfutom, de azt tényleg úgy kell érteni, hogy nem olvasom el csak 1-1 részletet kiragadok vagy a kommentekbe belenézek, ott van aki 1-2 mondatban összefoglalja. :D
2020. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha van idod ilyen idiota kerdeseket kiirni, aminek egyebkent semmi ertelme nincs, mert most mit kezdesz azzal, hogy 2 ember ideirja, hogy ok elolvassak a hosszu kerdeseket, 3 meg irja, hogy nem...akkor ahhoz is lenne idod es turelmed, hogy te magad elolvasd oket.
2020. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindig. A legtöbb gyökér csak ugyanazt hajtogatja, azért lesz olyan hosszú a kérdés. Vagy olyanokat is beleír, amik a téma szempontjából tök fölöslegesek. Viszont múltkor láttam egy egyoldalas kérdést, a kérdező stílusa szórakoztató volt és végigolvastam.

A válaszoknál az első 2-3 sor alapján el tudom dönteni, hogy érdemes - e megérteni azt az álláspontot vagy megint valami elmebeteg jön a kifacsart baromságaival. Jellemzően az ilyen nőkről alkotott beteg elméleteket ecsetelő embereket nem olvasom végig, fölösleges.

Fontos a tördelés, egy egyoldalas szövegtömbtől elmegy a kedvem.

2020. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 bekezdést elolvasok onnan tudom érdekel e. Ha már első sorban agyfszt kapok nem olvasom tovább.

Megesik h rámézek és inkább nem köszi :D

23/N

2020. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2-es! Minek olvasod, ha nem érdekel. Azért voltam rá kíváncsi, hogy nagyjából feltérképezzem magam, nyilván a válaszok csak tájékoztató jellegűek számomra.


A többieknek nagyon köszönöm a választ.

2020. febr. 24. 09:32
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Litaniaknak elejèt es a végét olvasom csak autan eldöntöm valaszolok e vagy belemegyek e reszletekbe.


Pl ha valaki azzal kezdi alkoholista az apja

Azt nemigen olvasom el 200 sorban hogy miert sz.r együtt elni egy alkoholistaval (tök felesleges is a kifejtés sok esetben)a végén érdekel hogy mit akar kerdezni örletel e vannak e tervei a helyzetmegoldasra es azokat véleményezné vagy A terv B tervet akar e megvitatni, de szinte mindig csak nagy àltalànos a kerdes pl mit tegyek.

Erre ugye jönnek a valaszok es egyik se jo neki.


Vagy valaki azt ecseteli 200 sorban a parjaval pontosan mikor üzengettek a srac hany perc mulva valaszol ha csak olvasta miert nem valaszol kb ilyen baromsagokat/tartalmatlant analizàl egy hosszu oldalon amit csak àtugorva átfutok hogy van e benne lenyeg is de rendszerint az nincs.

Aztan a kerdes vagy lehet nem erdeklem?


Es erre jönnek detto hasonlo analizalos "magas" IQ t tükrözö valaszok pl hu aki nekem nem valaszol x ora y perc mulva letiltom. Az nem baràt.


Neha veszem a faradtsàgot ravilagitani arra hogy mas szemszögböl nezze màr az eletét a kerdezö mert valojaban a fàtol nem latja csak az erdöt, megnyitom ötletelesre, stb de rendszerint nem vernek gyökeret a gondolataim, ujra kerdezik ugyanazt mint egy felakadt lemez

2020. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ:Általában pár mondat után kitűnik,hogy valóban szükséges-e annyira kifejteni (ez esetben végigolvasom), vagy csak az illető nem tud röviden és tömören fogalmazni.Akkor viszont csak addig olvasom,amíg le nem jön a lényeg.
2020. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Van, és vagy türelmetlen vagy, vagy szimplán nem megy az értő olvasás, és 20x elkene olvasnod egy akkora szöveget hogy értsd a lényeget amire lusta vagy.
2020. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Nincs, de a túl hosszú válaszokat sem. instant világunk nem ezen skillt engedteti fejleszteni, hanem az ellenkezőjéhez szoktat.
2020. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam is vna egy tűréshatár, a legtöbben mondjuk erre nem is választ akarnak, hanem csak kiírják, ez jó hatással van amúgy a bánatra lelki megakadásokra, szóval jól teszik, de ja most egy a4-es oldalt nem olvasok el ha nem biztos hogy tudok válaszolni...
2020. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!