Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itt ki, hogyan és miért...

Itt ki, hogyan és miért pontozza a kérdéseket / válaszokat ?

Figyelt kérdés

Megpróbálok kívülállóként véleményt mondani, hiszen mindenki a saját igazát hajtogatja. Mindenki saját véleménye tiszteletre méltó, és elfogadható.

Objektíven nézve a dolgot megpróbálom a nagyközönség szempontjait elötérbe helyezni.

Amihez nem értek, azt nem pontozom.

A szidalmazást és ronda beszólásokat nem szeretem, az igazságtól függetlenül lepontozom.



#jóindulat #rosszindulat #Egyetértek #Nem értek egyet #Csak félig értek egyet #Kérdések pontozása
2021. szept. 14. 16:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Ott kezdődik, hogy a "Hasznos számodra ez a válasz?" gombot nem is arra használják amire való. Hanem csak tetszik nem tetszik alapon pontoznak. Ahogy válaszok töröltetése is csak tetszés alapon megy nem az igazságtartalmuk alapján.
2021. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az alapján pontozok, hogy hasznosnak találom-e a választ? Akkor is pozitívan pontozok, ha nem értek egyet, de értelmes kifejtést/magyarázatot látok a válaszban. Akkor pontozok le választ, ha:

-értelmetlen

-semmi köze a kérdéshez

-trágár/gyűlölködő.

Véleményre kérdezésnél is zöldre jelzek minden választ, ami nem a fenti kizáró okok valamelyike.

2021. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sok választ fel szoktam pontozni, amivel nem értek egyet, jobban szeretem azt nézni, hogy mennyire válaszolt a kérdésre.

Inkább azokat szoktam lepontozni, akik sértőek, vagy a hülyeségükkel teleszemetelik a válaszrészleget, illetve, ha valami olyan kérdés van, hogy mennyi 1+1, ahol nem nézőpont kérdése a válasz, ott azt, aki nem jót mond.

2021. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Megmondom őszintén, az utóbbi időben kb mindenkinek mindenhol zöldet nyomok. Kivéve ha nagyon rondàt ír valaki, vagy szidja a másikat. De ellenkező esetben, ha időt fordított arra, hogy megírta a válaszàt normális hangnemben, arra mindig megy a zöld.

De olyat is csinàltam, hogy random elkezdtem csak úgy zöldeket nyomogatni. Nemrég csinálom ezt.

2021. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A válasz igazságtartalmán kívül a szándékot is nézem, amivel írták. A rosszindulatú embereket lepontozon. Félig hasznost a semmitmondó válaszokra szoktam adni, amik tartalmilag helyesek, de túl általánosak.
2021. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%-os lepontozó neked mi bajod van? Kb mindenkit lepontoztál. Pont ezért nyomok zöldeket mindenkinek, hogy az ilyen rosszindulatú emberek ne húzzák le a válaszokat.
2021. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy véleményre, vagy ízlésre vonatkozó kérdésre adott válaszokat is sokan lepontoznak. Én úgy értékelem a válaszokat, hogy a kérdezőnek mennyire hasznos.

Ennél a kérdésnél pl. a 14-es most 51%-on van, pedig 100%-os választ adott a kérdésre, ő így pontoz, a kérdés meg az volt, hogy ki hogyan pontoz.

2021. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki miért pontozó le mondjuk egy kifejtős választ egy olyan kérdésre ahol mondjuk arról van szó hogy ki mit tapasztal/t. Én nem szoktam lepontozni olyanokat amivel nem értek egyet kivéve ha bunkó tirpák választ ad (ugyanis mindenkinek meg van a maga véleménye) viszont amivel egyetértek vagy hasznos válasznak tartom arra szoktam zöldet adni.
2021. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy jó válaszok vannak, de van egy önérzetében sértett, aki mindenkit lepontoz, akkor fel szoktam pontozni mindenik jó választ. Egyébként ritkán pontozok.
2021. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én sajnos belekeveredtem egy vitába, ahol középiskolások úgy lepontoztak, hogy most csak 4-es vagyok 5-ös szintű felhasználó helyett. Tömegesével jöttek rám, nem is értettem, hogy miért kérdeznek akkor, ha a keresett válasz ennyire nem fog tetszeni nekik (noha objektív volt), és az én arányaim bánják a dolgot. Ez egy időre biztosan elrettentett az iskolai kérdések, feladatok megválaszolásától.
2021. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!