Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változtassak? Miért...

Hogyan változtassak? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy szeresd magad. Viszont ez nem egyszerű, főleg, ha úgy is néznek ràd mint egy senkire, aki nem fontos.

Ha fülbevalót hordok, valamiért elviselem magam és jobb a közérzetem. Mi van!! Én sem értem.

Anélkül félek az emberektől, lehet elég bután hangzik. Akkor semmilyennek érzem magam. Rondának. De sajnos azzal is sokszor. Szeretném elfogadni magam, de nem megy.


2021. máj. 13. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én például magasról lesz@rom mit gondolnak rólam mások,akinek nem tetszik a képem az eltolhatja a biciklit. Tudom a mai világba nem sok ember elfogadó,sajnos sokan az olyan emberekre figyelnek fel jobban aki jóképű,határozott,van magabiztossága,vagy inteligens és jó beszélgetéseket tud kezdeményezni,vagy mondjuk jó humora van. Ajánlom tölts el egy kis időt egyedül,ismerd meg önmagad,találd meg,hogy mit szeretsz magadba/mitől vagy jó ember,vagy min kellene változtatnod. Csinálj olyan dolgokat amitől kicsit kilépsz a komfortzónádból,ezáltal magabiztosabb leszel. Én bízok benned.
2021. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!