Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 28 évesen szégyen elmenni...

28 évesen szégyen elmenni diszkóba vagy valami szórakozóhelyre ha még sose voltam?

Figyelt kérdés
Majd ha nem lesz vírus, csajom se volt még és úgy látom nincs más mód hogy legyen. Meg legalább látok ilyet is, elmondhatom hogy voltam.

2020. dec. 16. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Menj, ha szeretnél. Senki sem fog rosszat mondani rólad emiatt.

24/L

2020. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Simán vannak harmincasok is.nem gáz
2020. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj de elobb nezz utana milyen helyre mesz mert vannak discok ahol jobban 30 ev felettiek vannak es vannak ahol inkabb 18-20as korosztalybol vannak a legtobben
2020. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen voltam először disco-ban. Ezt is ki kell egyszer minimum próbálni. :D
2020. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sőt tanán ez a korosztály lenne a leg nem megkérdőjelezendő, nem a 14-15 évesek

mondjuk én is akkor jártam 20 éves koromtól sehova, egyedül meg olyan ciki bemenni pedig vágyom rá

2020. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Hallod néha még ilyen karbantartott testű, de arcra 60 év körüli öreg csoroszják is lemennek, két kiló sminkkel, egybe ruhába, szóval. :D Vannak olyan helyek is ahova kimondottan inkább a 30+osok mennek. Legalább is itt nálunk.
2020. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, akkor menni fogok akár még egyedül is. Nem lehet másképp csajozni. Társkereső is egy átverés az összes.
2020. dec. 16. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fogja levenni hogy először vagy ilyen helyen:D

Ha le is veszik, sokan nem lesznek olyan állapotban hogy érdekelje őket

2020. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En is 28 éves vagyok és sosem voltam diszkóban. Na jó a Balaton parton előfordult amíg bementem piát kérni.

Sokkal inkább metal koncertekre meg fesztiválokra jártam.

Az igazi szégyen 28 évesen diszkóba járni 😉

2020. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!