Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik azok a dolgok amik tényleg...

Mik azok a dolgok amik tényleg szégyenlésre méltók és emiatt nem illik megemlíteni senkinek?( az ember életében, pl 6x megbukni egy nyelvvizsgán meg ilyenek)

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Kirakni egy háziállatot az erdőbe

A nyelvvizsgán hatszor megbukni szerintem nem olyan vészes, legalább megpróbálta.

2020. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se olyan gáz nyelvvizsgán megbukni, ezt el is lehet poénkodni. Én is azt mondanám, hogy állatkínzás, emberölés, erőszak mások ellen, kannibalizmus, nekrofília, tudnám az ilyen beteg, komolyabb devianciákat sorolni...
2020. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ahha, köszönöm. tudjátok annyira vágyom erre a nyelvvizsgára hogy megpróbálnám akár 8x , 10x is, amíg sikerülne.de ég a pofám a szégyentől.
2020. dec. 13. 10:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel áll hozzád valaki nyugodtan meséld el neki. Fűnek fának én viszont nem mondanám el, mert nen tudod hogy csapódik le a másik félnél.
2020. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a ciki, ha valaki nem tesz érte, hogy meglegyen. A nyelvvizsgába nem fog belekerülni, hogy 7. próbálkozásra lett meg.


Nekem viszont egy szerettem már 8 éve jár ugyanarra a BSc-re, megszakítások nélkül, és még ebben a félévben is bukott. Amikor szóvá tettem, hogy jobban kellene igyekezni, azzal jött, hogy csak elvárásaim vannak az irányába. Nem tudom, szerintem ez nem nagy elvárás... És itt sem az évek száma a legcikibb, hanem a hozzáállás, hogy még most sem igyekszik végezni.

2020. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
végülis: nekem volt egy ismerősöm akinek a jogosítványa nem sikerült. miért? egyszer megbukott a forgalmin, telesírta a párnáját és feladta. pasi volt az illető. szerintem ez is hasonlít az én helyzetemhez mert ugye igen kidobtam 30 000 forintot az ablakon de újabbat kidobtam mert azóta is reménykedem hogy majd egyszer meglesz, minden évben próbálkoztam már 6 éve :) de hosszú még az életem, csak 25 vagyok, ha 10 év alatt lesz meg az se baj. c1 ről van szó amúgy. csak az érdekelt a társadalom, ti mit tartotok a legnagyobb szégyennek. azt tippeltem volna elsőnek, hogy terhesség párkapcsolat nélkül.
2020. dec. 13. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Vállald fel ha olyan kérdezi, eltitkolni nem jó semmit.
2020. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6. Igen, de ő feladta a jogsit, nem cseszett el 8 évet a semmire.


Egyébként a terhesség párkapcsolat nélkül felelőtlenség szerintem, de egy bántalmazó kapcsolatban teherbe esni még rosszabb. Ha már itt tartunk.

2020. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen dolog. Semmi értelme nincs annak, ha szégyelled magad, akármit is csinálsz.
2020. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!