Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztétek már ezt a nagyszülei...

Éreztétek már ezt a nagyszüleitek (boomerek) generációjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Puzsér beszélt róla egyszer, és én is ezt érzem, hogy olyanok mint a gyerekek. Nyugaton nem tudom hogy van, de itt Magyarországon így van. Buta, igénytelen, emberek tömkelege és aki különb volt, az is iylen lesz. A nagymamám 80 éves sose volt egy észkombájn, se a nagyapám. Velük kapcsolatban az az érzésem hogy olyanok mint a gyerekek akik tudnak szaporodni. Ennyi. Nagymámámnak pl éretségie sincsen 13 éves korától gyárban dolgozott. S ezek az emberek húzzák vissza az utánuk jövő generációkat a fejlődésben.

Fejlődésre, toleranciára képtelenek legyen jobboldali vagy baloldali.



2021. szept. 23. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ezt teszi az emberekkel a szegénység és a kommunizmus. De nem őket kell utálni emiatt, mert pont, hogy ők a legnagyobb áldozatai ennek az egésznek.
2021. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Kommunizmusban nőttek fel, a rendszer tudatosan hülyítette őket.
2021. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ezekkel tisztában vagyok, de néha nagyon felidegelem magam a butaságaikon. Magyarországon ők a Ratkók talán de azok a mai 60-asok.
2021. szept. 23. 15:00
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem, az én nagyszüleim rendszer ellenségek voltak (Rákositól kezdve mindenkit átéltek), de mindkettő szellemileg friss, követi a közéletet, kertészkednek, hobbijuk van.


A tágabb családban és ismerettségi körben dettó.


Persze, lehet más körökben mozgunk...

2021. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha jobber vagy küldöm Papp Laci Balhorgát!
2021. szept. 23. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

"Ha jobber vagy küldöm Papp Laci Balhorgát!"


Valóban más körökben élünk...

2021. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem is azt mondanám, hogy buták, hanem megragadtak gondolkozásilag a szocializmusban és képtelenek ezt a mai felgyorsult világot megérteni. Emiatt nem is nagyon lehet velük értelmes beszélgetést lefolytatni, mert nem értik, hogy ma már nem úgy megy, mint régen. Legalábbis én huszonévesként a saját még élő nagyszüleimnél ezt látom. Ráadásul nagyapám pont olyan ember, hogy csak neki lehet igaza, szóval vele csak a veszekedés van mindig.
2021. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Én speciel nem, a szüleim egyetemet végzett, okos emberek, mindenféle "boomer" tulajdonság nélkül, annak ellenére hogy már közel vannak a 80hoz :)
2021. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hypno ***** válasza:
68%
Te már most buta vagy kérdező, ha ilyennek látod az idősebb rokonaidat, meg ha azt hiszed, hogy bármiben is ők hátráltatnak.
2021. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim a társadalom 2végèről származnak.


Az egyik diplomás a másiknak érettségije sincs...

80fölött már nehezen követik a mai tempót.


De mind 2nek mást adott az elöző rendszer. Az egyiktől inkább elvett.

Nekünk pedig teljesen más dolgokkal kell szembenézni.

2021. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!