Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy azért kezdtél el inni/drogozni/cigizni stb. mert a legjobb barátod/nőd, vagy a szerelmed is élt valamilyen szerrel?? Megbántad végül, hogy miatta kezdted el? Le tudtad rakni mikor már nem volt a barátod?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy a legjobb barátod szoktatott rá vmilyen szerre?
2021. szept. 23. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az első nagy szerelmem 10en éves koromban drogozott és jó ötletnek tűnik vele csinálni. Röviden, nem volt az.
2021. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Más miatt sosem ittam, vagy füveztem, azok társaságát kerestem akiknél volt lehetőség hozzájutni, nem olcsó mutatvány, még önmagában is viszi a pénzt, márpedig olyan kellemes a hatást produkál hogy úgy lehetne szívni mint egy sima cigit... Én erőt vettem magamon és felhagytam vele, mert nem láttam értelmét a heti 1 szálnak, havi 3-4 alkalomnak.

Elvagyok nélküle de ha megtehetném, alkoholt mellőzném érte.

2021. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is gyakorlatilag "menőzésből" és "unalomból" (tudom, hülye kifogások és indokok) kezdtem el inni az energiaitalt, és szívni a cigit. Hosszú hosszú évekig, mértéktelen mennyiségben mindent. Most hagytam fel mindennel. Kóla, cigi, energiaital, stb. A füvet azt én is kipróbáltam, egy kolléganőm miatt. Felesleges volt, nem volt értelme. Szerintem használni nem használt, csak maximum ártott. Főleg, hogy egy normális cigit sem tudtam tekerni soha, így valószínűleg alapból nem álltam be úgy, mint kelltt volna, na meg így károsabb is volt biztos vagyok benne. Pár szál spanglit is elszívtam én is kb fél év alatt, de nem minden nap. Volt hogy hetente vagy két hetente. Ahogy volt alkalom és lehetőség rá.


Nem érte meg. Soha senki miatt ne kezdj el ilyeneket. Én itt vagyok 23 évesen, januárban leszek 24. Kb 12 éves koromban próbáltam ki először az energiaitalt és a cigit. Ha jól emlékszem, de biztos hogy bőven hamarabb, mint 14 éves koromban. Utána elkerültem középbe, és onnantól szívtam egészen mostanáig. Majdnem egy hónapja hagytam abba. Kb 17-18 éves koromtól pedig egészen 21 éves koromig ment a napi 2 doboz cigi, és a napi 4-5 energiaital. Feleslegesen. Bár bajom nem volt sosem, rá jöttem, hogy nem kéne 40, de még 50 éves korom környékén sem elpatkolni, hanem élni kellene. Meg amúgy sincsen semmi értelme.


A fogamon látszik a sok egészségtelen sz**ság amúgy... Le van törve egy pár, be van sárgulva, és rohad az egész fogsorom. Jövőre meg akarom csináltatni, mielőtt az összes le vagy kitörik.


És most már ha eddig csak itthon ültem a számítógép előtt, akkor most már elkezdek sportolni is, és a lehető legjobban egészségesebben élni. Nassolni azt szoktam mondjuk, chipset és ilyesmit, de ennyi. Se alkohol, se cigi, se energiaital, sőt, még kávé sem kell egyenlőre, én úgy érzem.

2021. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miss Endzsi ***** válasza:
83%
Kipróbáltam, mert kiváncsi voltam, és már rég vágytam rá. Ez 4 éve volt, nem bántam meg, azóta is szoktam, jóval boldogabb vagyok igy, látok is végre.
2021. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!