Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gáz, ha szerintem szerelmes...

Az gáz, ha szerintem szerelmes vagyok a tedóm legjobb haverjába?

Figyelt kérdés
Gondolom nem vagyok egyedül és nem fog összedőlni a világ, de főleg következményre vagy hasonlóra lennék kíváncsi.

2015. febr. 8. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nővérem jött össze annó egyik jó haverommal, már 12-13 éve vannak együtt. szerintem nem gáz.
2015. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem haragudtál rá emiatt? Vagy nem válozott meg a kapcsolatotok a haveroddal?
2015. febr. 8. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt! Nem kellett megismeréssel sz@rakodni, sokat találkozunk. Igazából természetesnek tűnt/tűnik az egész. Még talán jobb is lett a "kapcsolatom" a sráccal. (nővéremmel amúgy is jól elvoltunk) Azóta van 3 gyerekük is. (nem azt mondom, hogy feltétlen ő lesz életed párja, bár ki tudja...) Adj finom jelzéseket a srácnak (tudod ahogy ahogy a nők szokták ;) és meglátod, hogy ő is benne lenne-e. Ha igen akkor közösen elmondjátok tesódnak, hogy ez a szitu, ez van. Ha kicsit is értelmes akkor nem hogy kiakadni nem fog, de borzasztóan örülni is fog neki. Sok sikert!
2015. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hallottam róla, hogy volt aki a bátyja haverjával jött össze, és nem gáz, nem is értem, miért lenne az.
2015. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félek, hogy valamelyikőnk kapcsolata megváltozna. Na meg a 3év korkülönbség...
2015. febr. 9. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szerinted 3 év korkülönbség említésre méltó akkor Te még nagyon fiatal vagy, bár ez a kérdésből is lerí.

Egyáltalán nem gáz, mert a sok hülye amcsi filmben is folyamatosan csak ezt látni.

A kapcsolataitokat ne félj nem ez fogja tönkre tenni, és a Te korodban még attól sem kell tartani hogy túl sokáig tartana majd ez a fázis. Ez csak egy kis hormon zavar. 5-6 év múlva már emlékezni sem fogsz rá.


A testvéri kapcsolatot normális emberek között semmi nem tudja tartósan megrontani. A testvéri kapcsolat egy életre szól, minden más csak fellángolás 1 hónapra, 1 évre vagy 10 évre, stb.

2015. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy ha olyan fiatal vagyok....akkor az egy év gondolom soknak számít. :D

Egyébként lehet...

Tesómmal most sem olyan jó a kapcsolatunk sajnos :(

2015. febr. 9. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Gondolom 15-16 éves lehetsz, a Te korodban sokan "küzdenek" hasonló dilemmákkal, s noha ezt nagy problémának élitek meg, hidd el évek múltán csak mosolyogni fogsz rajta.

Kaland ez csupán, semmi több. Vágj bele, próbáld ki, legyél túl rajta. Hidd el hamar meg lesz.

Arra figyelj mindig, hogy soha semmivel ne árts a testvéri kapcsolatnak, azt inkább folyamatosan építeni kell, nem romba dönteni.

Egyetlen fiatalkori szerelem vagy barátság sem éri meg az áldozatot, hogy a testvéreddel rosszba legyél. Felnőttként ha már senki másra nem, de Ő rá mindig számíthatsz.

2015. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mért lenne gáz? 3 év korkülönbség pont ideális, a kérdés csak az, hogy vevő-e rád.
2015. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!