Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem képesek normáisan...

Miért nem képesek normáisan válaszolni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Szeretném ha ennél kérdésnél megváltozna a véleményem.

Egysz kérkérdeztem, hogy

miért követ engem a macskám és senki mást a családokból akit ugyan annyit lát. Ide leírtam a fajtáját is a pontosság kedvéért. Válasz: Mért nem utca macskád van te mocsok.

Kérdeztem az is, hogy tudnának-e jó dínós könyvet ajánlani. Válasz: Adminok, töröljétek az üzenetet... Anti toll hívő

Egy embernek meg megírtam, hogy az állatkert nem természetes élőhely és még ő van felháborodva.

Nektek is válaszoltak már ilyen kötöszkötő életkedv ölő emberek?



2021. szept. 28. 14:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, többnyire csak ilyen válaszokat kapok.
Fele jó fele rossz mikor ki ír.
Többnyire értékes válaszokat kapok.
Még nem volt ilyen velem.
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Előfordul.

Kérdést keveset írtam ki, azok általában szakkérdések voltak, azokra legtöbbször normális, sőt kifejezetten segítőkész válaszok szoktak jönni.

Viszont a válaszaimra néha jönnek becsmérlő reakciók. Összességében azért nem rossz a tapasztalatom. Ha csak 10%-a bunkó az itteni válaszolóknak, akkor már belefuthatsz ilyenbe. Mint ahogy ha csak 10%-a bunkó az autósoknak, akkor már rendszeresen fogsz ilyenekkel találkozni.

Ahogyan ha csak 10%-a bunkó az ügyfeleknek, vásárlóknak, akkor ilyen munkakörben rendszeresen találkozni fogsz velük.

Nagy számok törvénye.

2021. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
A te esetedben az lehet az oka, hogy irritálja az embereket, hogy minden második szót sikerül csak nyelvtanilag helyesen leírnod.
2021. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es erről beszéltem egy hosszú szövegben mindössze 2-őt hibáztam az egyiket még csak az automata javïtó miadt. Felháborító milyen emberek vannak itt.
2021. szept. 28. 15:42
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Akkor olvasd vissza, legyél annyira igényes, hogy nem csak úgy idehányod a szavakat. Most is elírtál egy szót.
2021. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális dolog privátban zaklatni az embereket, ha nincs rá nyomós okod. Ezért. Kb. olyan, mint a házalás. Ha én odakommenteltem valamit valahová, akkor nem várom cserébe, hogy valaki elkezdjen csüngeni rajtam. Arra ott van az ismerkedés kategória.
2021. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek a 2-essel. Miért vagy ennyire igénytelen? Az írásképed rólad mutat egy bizonyítványt. Ne adj okot arra, hogy beléd kössenek.

Egyébként pedig, ha nem bírod ezt elviselni, akkor ne írj ki kérdést.

2021. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
A többiek hozzászólásán túl a kérdéseid egy része, illetve a véleményed vagy butaság vagy nagyon megosztó téma (és nem is feltétlenül van benne igazad). Azért az oldal szabályzatát nézd át, nem szegsz-e meg valamit.
2021. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Másodjára direkt írtam félre hátha jön még pár kötekedő. 7-es válaszolás elött mindíg utánna nézek a dolgoknak. Szabályt se szegek elolvastam.
2021. szept. 28. 16:28
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert azt gondolják sokan, hogy itt mindent lehet.
2021. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

"egy hosszú szövegben mindössze 2-őt hibáztam"


1. "Egysz"

2. "kérkérdeztem"

3. "Mért"

4. "Kérdeztem az is"

5. "kötöszkötő"


Számolni se ártana megtanulnod!


Tudod, lehet azért nem vesznek komolyan, mert egyszerűen nem lehet téged komolyan venni, mert nem tudsz se helyesen, se értelmesen írni. Ergó, egy ilyen személy, hogy várhatja el, hogy értelmes választ kapjon, ha az se értelmes, amit kérdez és ír?

2021. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!