Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kutatàst végzek. Akik nagyon...

Kutatàst végzek. Akik nagyon sokat posztolnak, mi örömük van benne? Jó érzés a sok like? Vagy egy -egy komment? Nem gúnyolódásból kérdezem, öszintén érdekel?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Sztem ez valami olyasmi lehet mint a naplóírás. Megörökíted ami történik veled, úgy, hogy mások is látják.

Persze gondolom van jópár olyan ember is, akinek az önbecsülése függ attól, hogy hányan likeolják be a képeit, de a többségnek valszeg csak egy rutin, amivel a napjai múlását jelöli.

2021. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Biztos hízik a májuk. Bár néha 1-1 nekem is jól esik
2021. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az, hogy másnak tetszik, ami nekem is. Ez ugyanolyan, mint mikor egy gyerekkorombeli dal alatt youtube-on olvasom a kommenteket, olyan közösségérzés.
2021. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Azzal is számolni kell, hogy az esetek egy részében ez a lelkiproblémák kompenzálása, alkoholizmushoz, kábszerfüggéshez hasonló kényszerbetegség.
2021. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!