Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány nem írt vissza...

Ha egy lány nem írt vissza régebben de másoktól úgy hallottam hogy szeretne megismerni akkor most miért nem ír ha egyedül van?

Figyelt kérdés

Régebben sokat írtam neki de nem válaszolt, vagy csak nagyon ritkán és röviden, vissza sosem kérdezett. Másoktól azt hallottam hogy szeretne velem ismerkedni de akkor miért nem ír ő. Ebből én úgy gondoltam hogy nem értéklem. És gáznak érezném azt ha én írnék neki ezek után mert lehet nem is akar most sem semmit.

Ebben az esetben lányok írnátok a fiúnak magatoktól?


2021. szept. 29. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Hogyha akarna veled ismerkedni, keresné a társaságod.

Elég nyilvánvaló, hogy nem kellesz neki.

A másik lehetőség, hogy annyira félénk és önbizalomhiányos, hogy nem mer írni neked.

2021. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak hülyítenek, aki akar tőled valamit veszi a fáradtságot, hogy legalább válaszoljon.
2021. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Masoktol hallottam...
2021. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!