Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy visszahúzódó lány milyen...

Egy visszahúzódó lány milyen helyekre járjon egyedül ha új embereket akar megismerni? 23/L

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok fiúban. Szerintem egyedül elég nehéz ismerkedni. Lehet, hogy kéne előbb interneten találni valakit. De esetleg leülhetsz egy parkban, hátha odajönnek. Vagy elmehetsz kávézóba egy térre, ilyesmik. Vagy ha bevállalod, akkor kipróbálhatsz egy kulturáltabb kocsmát. Bár oda nem tanácsos egyedül menni.
2021. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Munka? Egyetem?
2021. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hobbi, sport.
2021. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát természetesen Templomba! :D
2021. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincsen :D Én 22 éves vagyok, de a gyerekkori barátaimon kívül nincsen más barátom, azóta egyáltalán nem sikerült tartós kapcsolatokat kialakítanom senkivel sem. Jó, az egyetemen megismertem egy lányt, akivel azért jóban lettünk, beszélgettünk, elmentünk ide-oda stb., de ez a barátság inkább az egyetemre korlátozódott és úgy érzem, hogy meg is fog szakadni vagy legalábbis ellaposodik, ha majd különválnak útjaink. Sportolni annyira nem szerettem soha és igazából felnőttként, amatőr szinten nincs is kimondottan sok lehetőség arra, hogy közösségben sportoljon az ember. Csoportos edzésre jártam, de ott igazából nem nagyon barátkoztak az emberek, sokaknak a nevét sem tudtuk, eleve nem is csak az én korosztályom járt. Szóval ez nagyon lutri, illetve ugyanezt tudom elmondani az egyetemről, a kollégiumról, a nyelvtanfolyamról, a kávézóról stb. is. Ennyi idős korára a legtöbb embernek már van egy kialakult baráti társasága és nem feltétlenül vágyik többre, nem annyira nyitott és barátkozós, hogy csak úgy random ismerkedjen akárkivel. Valamint sokszor tapasztaltam a "nem barátkozni jöttünk" attitűdöt is. A hobbijaim pedig nem közösségben végezhető hobbik, legalábbis errefelé (vidéken) nincsen ilyesmi lehetőség. Egyedül bulizni nem fogok elmenni, mert nem tartom biztonságosnak és nem is vonz annyira, pláne egyedül. Szóval nem tudom, de nagyon kíváncsi lennék én is :D
2021. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írnám, hogy csoportos sportórák, nyelvtanfolyam vagy az érdeklődési körödnek megfelelő tanfolyam, de amit 5-ös írt, én is tapasztaltam.

Én még fiatalabb vagyok, 19 leszek, de én is hiába mentem még a covid előtt ide-oda, sehol semmi szorosabb barátság vagy kapcsolat nem alakult ki. Gimiben nem voltak barátaim. Bizonyos okok miatt magántanuló lettem, de jártam elég gyakran nyelvtanfolyamra. A csoporttársakkal jól kijöttünk, elbeszélgettünk, ha úgy adódott, volt, hogy páran együtt indultunk hazafelé, de ennyi. Csak a nyelviskolára korlátozódott minden és amint vége lett, nem láttuk egymást többet.

Voltam pár hónapig táncolni, egy tánciskolába mentem zumbára, gondoltam, hogy főleg nem tinédzserek lesznek ott, de arra nem számítottam, hogy főleg 40-50-es korosztály lesz. Volt két korombeli lány, ők barátnők voltak, de elég arrogánsak.

Járkáltam kávézóba is, könyvtárba is, de kicsi az esélye annak, hogy majd valaki odamegy hozzád csak úgy. Én sem merném ezt megtenni. Manapság már az emberek nem annyira mernek szerintem az idegenek felé közelíteni, főleg nem egy városban, fővárosban.

Szóval amikor azzal jönnek, hogy barátokat kéne szereznem, többet kéne társaságban lennem, mindig az jut eszembe, hogy HOGY? Az internetes ismerkedéstől eddig tartottam, de lehet majd megpróbálkozom vele. A bulizás nem az én világom, nem szeretem, egyedül meg pláne nem mennék.

2021. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, en most 19 vagyok. Diakmunkazok ősz ota, itt nagyon sok uj baratot talaltam, munka kozben is tudunk beszelgetni stb. Ha van ra lehetőségetek, akkor menjetek el diakmunkazni, ha nem is örökre szóló barátságok születnek, legalabb lesz egy kis uj társaság, egy két jo beszelgetes. Es meg penzt is kaptok :D
2021. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!