Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális hogy emiatt büntudato...

Normális hogy emiatt büntudatot érzek és nem tudom kiverni az eseményeket a fejemből? Nem néznek emiatt ribinek?

Figyelt kérdés
Házibuliban voltam, kb 5 férfi akart tőlem valamit, de én nyíltan elutasítottam mindenkit. Nagyon sokat kellett innom(meg itattak is rendesen), mert frusztrált a helyzet nehezen oldódok amúgyis társaságba. Aztán már buli végére elég durván sikerült berúgnom, és az egyik csávót aki hazakísért lesmároltam a kapuba, a többiek meg végig nézték. Jelenleg nincs párom igazából senkit nem csaltam meg, mégis baromira büntudatom van, mert nem akarok tőle semmit. Csak a sok pia és a mérhetetlen szeretethiányból kifolyólag smárolhattam le. Nem szoktam random bulikba csókolózni, és most nem tudom kezelni a helyzetet, félek mások megítélésétől.

2021. okt. 3. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
De, annak néznek, de nem értem, miért foglalkozol mások véleményével?
2021. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy smárolás nem nagy cucc. 2021 van, ha egy férfit nem ítélnek el miatta, akkor egy nőt sem kellene.


Ez persze az én kis liberális véleményem. Ettől függetlenül lehet, hogy mások elítélnének, de az vesse rád az első követ... Tudod.

2021. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén, szerintem téged használtak ki, az a pasi aki egy nőt leitat, nem leányos zavarában teszi, nagyon is tudja mit csinál. Nyilván azért itattak le, hogy hátha szétteszed nekik a lábad megfelelő mennyiségű alkohol után...


Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod a csók miatt, nincs abba semmi.


Viszont a helyedben nagyon vigyáznék, mert egy ilyen szitu könnyedén torkollhat nemi erőszakba, az italodba csempészett kábítószer utáni gyomormosásba, vagy akár emberölésbe is.

Légy óvatos, ha be akarsz rúgni, biztonságos közegben tedd.

2021. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy itattak is, az nagyon aggaszto. De mikor leirtad, mi tortent, meglepodtem, milyen artatlan vagy, es halistennek senki sem elt vissza ezzel. Bizony a mult szazadban is ez az inditas vegzodhetett volna ugy jo csaladbol szarmazo fiukkal is, hogy azon kapod magad, mind az otot oralisan kielegited, nem egeszen szabad akaratodbol.

Emiatt ici-picit se aggodj, viszont senkinek ne hagyd, hogy itasson. Es vigyazzatok egymasra baratnokkel.

2021. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

És csak olyan italba igyál bele amit a szemed előtt töltöttek a pultosok, és takard le a poharadat ha tömeg van.

Ha valami miatt ott kell hagynod az italodat, vagy idd meg mielőtt otthagyod az asztalt, vagy utánna ne igyál belőle.


Ha férfi vesz neked italt, tegyél úgy mintha innál, de öntsd ki ha nem látja.

Ha az orra előtt teszed, lehet aggrasszìv lesz veled, szóval jobb kerülni a balhét és pl a wc-n át kisurranni és taxit hívni.


Ha be akarnak drogozni, ne hogy aszidd pontos mértékekkel fogják tenni. Simán megesik hogy véletlenül túladagolnak, és lehet belőle életen át tartó komplikáció, szívroham, függőség is. Az ilyesmit ne úgy képzeld el, hogy kicsit alszol aztán valahol másnaposan kelsz.

Sokan heteket vannak az intenzíven, és pl foltozni kell a gyomrukat egy ilyen után, plusz esemény utáni, plusz nemi betegség tesztek hada.


Nagyon nem játék.

2021. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos sztori,kár ezért a szép országért.....
2021. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!