Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szoktam le arról, hogy...

Hogyan szoktam le arról, hogy barátokhoz, emberekhez kötőm a jókedvem, programjaim,fontos eseményeket az életemben és nemcsak magam vagyok?

Figyelt kérdés
A barátokat, ismerősöket nem érdeklem igazán, én mégis velük lennék, hozzájuk kötném, alkalmazkodnék néha hétvégéken, nyáron, hogy tudjunk talizni. De ők nem. Hogyan szoktam le erről, hogy jó legyen nekem egyedül is, ne kelljen más valaki, ne akarják beszélgetni, telozni, programozni időnként sem?
2021. jún. 17. 05:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan programokat kell kitalálni amit egyedül is örömmel csinálsz.
2021. jún. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szokjam le... ;( csak elírtam a kérdésben, elnézést
2021. jún. 17. 06:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen programok azok, amiket az emberek egyedül is örömmel csinálnak?
2021. jún. 17. 06:20
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

"szokjam le... ;( csak elírtam a kérdésben, elnézést"


Aztán kijavítod másik rosszra. Ikes igéket nem ragozunk tárgyasan. Nyelvtan karó! :D :D

2021. jún. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod, hogy mit élvezel egyedül is. Én például szeretek sportolni, fotózni. Járok edzeni, bicajozni. Simán elmegyek egyedül. Vagy fotózni a városban.
2021. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én futni járok,régen úsztam (most hogy nyitva az uszoda megyek megint) de szeretek rollerezni, egyedül kávéval sétálgatni, festeni, főzni finomakat itthon. Az pl egy tök jó kis hétvégi fél napos program, mikor kinézek a netről valami nem szokványos menüt, aztán elmegyek alapanyag beszerző túrára, piacozok, neki készülök, főzök közben zenéthallgatok (olyankor a párom ki van tiltva a konyhából, max kávéért jöhet be :D).
2021. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasás, kerékpározás, túrázás, templomba járás, bármilyen tevékenységet lehet egyedül is végezni.
2021. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!