Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztálytársaim miért csak...

Az osztálytársaim miért csak akkor kedvesek, aranyosak, segítőkészek velem ha adok nekik valamit? Ha nem adok akkor senki vagyok a szemükben, ha egy kis rágót is adok nekik akkor már rögtön, te vagy a legjobb. És miért nyaliznak a tanároknak is??

Figyelt kérdés
Miért jó nekik, hogy így viselkednek? Miért nem lehet egyenesen, őszintén???

2021. okt. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél rájuk magasról. Nekem is voltak ilyen osztálytársaim, de egyszerűen ignoráltam őket egy idő után. Akkor lekoptak.
2021. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekkapcsolatok. Ha meg kell valami persze akkor mennek nyalizni, csak kihasználnak a saját érdekükre, ne hagyd

számító lehet pl jobb jegyet akar, amikor a tanároknak nyaliznak,nem önmagukat adják.

Nem jó ez.

Lehet,hogy ezt látták a szüleiktől, hogy igy tudnak előbbre jutni az életben, ha mindig ilyenek; és pl mindig kihasználják a lehetőségeket; te is pl lehet egy ilyen lehetőség vagy, akit kihasználnak és mindig lehúznak. Vagy nemtom

De tehát, ha nincs jobb, nincs más, akkor "ha nincs ló, jó a szamár is" ugy vannak vele akkor talán, és olyankor fordulnak hozzád, amikor teljesen el vannak tanácstalanodva, vagy pedig, hogy tudják, hogy enked van valamid, pl rágód, lehet, hogy egymást eleve alapból nem húznák le így pl rágóval, mert pl egymást tisztelik, te meg olyan kis jámbor, báránylelkű, vagy milyen vagy,meg jószívű, te úgyis adni fogsz. És akkor lehet picit néha időnként visszaélnek a kedvességeddel? Nem szabad amúgy hagyni, szerezzenek maguknak rágót. Neked is te kerested meg, meg a szüleid rá a pénzt.

2021. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én am nem vagyok jámbor csak nagy a szívem!
2021. okt. 8. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Van közbülső megoldás is: megrágva adod oda nekik a rágót! :D
2021. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!