Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Köszöntem valakinek aki nem...

Köszöntem valakinek aki nem nekem köszönt. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Állt mellettem akinek köszönt én meg köszöntem annak aki köszönt.
2021. okt. 12. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízd a feledésre! Gondolj valami másra, pl. hogy melyik a legfinomabb csokoládé.
2021. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát figyelj. Lehet neked kellemetlen volt.

De te köszöntél neki és ő nem köszönt vissza. Szóval neki is ugyan olyan ciki mert egy bunkó az illető.

2021. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, most mi lesz?????

Hát ha nem röhögtétek magatokat el ott helyben, akkor realizáld most: ez bizony vicces helyzet volt. Egy részeg estén majd meséld el a haveroknak, na akkor dőlni fogtok a neveléstől.

2021. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg volt hogy hátranéztem mielőtt visszaköszöntem🤷‍♂️ Nem volt ott senki szóval biztos voltam benne hogy nekem integet a csaj😁
2021. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így, úgy hallottam, mintha az én nevemet mondaná, aztán kiderült, hogy félreértettem, valaki, aki szintén ott volt, meg nevetett.
2021. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Szívből kívánom, hogy ennél nehezebb dolgokat ne kelljen soha feldolgoznod. Pl, hogy melletted hal meg a párod egy balesetben, vagy felébredsz egy altatásos műtét közepén, vagy éppenséggel egy nyílt lábszártörésnél megnézed a saját csontod belső szerkezetét. Nézz meg egy mesefilmet és aludj.
2021. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez bizony zaklatás. Most talán nem lesz problémád, de lehet hogy illető akínek köszöntél, 30-40 év mulva egyszer csak rájön hogy zaklattad, meg is erőszakoltad, és akkor majd mehetsz a biroságra. Ha valami ismert ember leszel addigra, akkor tuti nem uszod meg.
2021. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ilyen mindenkivel előfordul. Emberek vagyunk, nem gépek.
2021. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, nem hallotta, vagy nem vette észre.

Ismer egyàltalán?

2021. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!