Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektektek vannak olyan emberek...

Nektektek vannak olyan emberek akiktől elvárnátok vagy különösen jól esik ha köszöntenek a születésnapotokon?

Figyelt kérdés
Gondolok olyan emberekre akikkkel valamilyen szintű kapcsolatban is álltok pl.barátok,jó ismerősök,évfolyamtársak.

2018. márc. 10. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől sem várom el, így nem is szoktam reklámozni az alkalmat, de természetesen a szívemhez közelálló emberektől jólesik a megemlékezés.
2018. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan "el", de igen, várni szoktam, hogy bizonyos emberek felköszöntsenek. Nem sok ilyen személy van, egyébként nem szeretem magam ünnepeltetni. Természetesen fordított esetben én sem felejtem el felköszönteni őket.
2018. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max. a Veszett Pulikutyától, de embertől nem.
2018. márc. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen van olyan akire minden szülinapomin várok hogy írjon
2018. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!Igen talán nem az elvárás a helyes kifejezés inkább a várás vagy az,hogy számítasz rá.Nekem olyan emberektől esik ez rosszul akikkel folyamatos kapcsolatban állok,összejárunk kávézni,mindenféléről beszélnek az életükből,de amikor ilyen dologról van szó akkor nem gondolnak rám. Általában szoktam azoknak írni akikkel találkozom vagy halljuk egymást valamilyen formában.De mostmár szűkítettem a kört.
2018. márc. 11. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igenis elvárom, hogy Apukám , Anyukám, a testvéreim és a közeli barátaim felköszöntsenek. Nem kell nagy csinadratta, egy 'boldog szülinapot' pont elég lenne.
2018. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem vannak sajnos olyan "barátságaim" amik emiatt romlottak meg.Mert annak kapcsán,hogy nem köszöntött születésnapomon más dolgok is előjöttek,amikben tévedett az illető(pl.sokat szövegelt magáról,mindenből kihagyott,beszólogatott...) és feltettem a kérdést ki ő nekem.Egyiktől teljesen eltávolodtam a másikkal meg egy bizonyos érezhető távolságot tartok.Szerencsére vannak más barátaim akik jobban értékelnek.Az utolsó válaszolóhoz kapcsolódva elég lenne egy boldog születésnapot és elég sajnálatos,hogy sokan erre se képesek.
2018. máj. 23. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!