Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én csodálkozok, hogy a...

Csak én csodálkozok, hogy a Deákon/ egy pár közterületen a fiatalok hogy bandáznak?

Figyelt kérdés

Minden nap kint a földön (ilyen hidegben) ülnek, ilyen olyan hajjal/stílussal. Kőbányaival a kezükben.

Lehet csak én reagálom túl, de ez normális?

Szülök ilyenkor hol vannak?



2021. okt. 15. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

"De hogy suli utan rogton arra tart az utuk es hetkoznap is isznak minden nap."

Ezt te honnan tudod? Kukkolod őket?


"Nincs sajat eletem! Megyek inkabb inni a deákra😂"

Viccesnek hiszed magad, pedig szánalmas vagy.

Ők élik az életük, te pedig az ő életükkel foglalkozol.

2021. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jaj! Most megbántottál:(
2021. okt. 15. 23:05
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
11: Elképesztő, hogy a túlzott jólétben, elkényeztetett debil hülyegyerekek alkoholizását, drogozását, céltalan esztelen viselkedését valaki "életnek" nevezi.
2021. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Öhm... Régen is ez ment, nem csak most, a "jólétben" :D Mikor 10 éve én is minden héten kétszer eljártam inni a haverokkal, akkor apám azzal nyugtatta anyámat, hogy majd kinövöm, hiszen 30 éve meg ők jártak hetente kétszer inni a haverokkal, és lám, ők is kinőtték (én is kinőttem).
2021. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
Mi pl borosdba egy nagyobacsska városban a suli (közép iskola) előtt és után a spar előtt leülünk és ott isszuk a hellt ezen nincs mit meglepődni ez van ma nincs szocializmus hogy ha kint vagy kicsit több ideig mint kéne a rendőr visz haza
2021. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!