Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha férfiként...

Mit tegyek, ha férfiként kicsit nőies vagyok?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem jobb lenne, ha máshogy öltöznék és viselkednék, de akkor nem érezném jól magam. Viszont amikor magamat adom, akkor úgy érzem, mintha állandóan bámulnának engem.

Nőiesség alatt úgy értem, hogy festett vörös a hajam, nincs borostám, vékony vagyok, élénk színű ruhákat is hordok, valamint ritkán sminkelem is magam.

22F



2021. okt. 16. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Egy kis rúzs még segíthet.
2021. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
Akkor te nő vagy.
2021. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Operáltasd át magad!...vagy ne, neked kell tudnod/erezned, hogy mi is vagy valójában
2021. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Hát férfi az biztos nem vagy.🤪
2021. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5%

Vannak ilyen férfiak mint te hogy nőnek akarnak kinézni.

De attól még férfi vagy. Szerintem a műtét lenne a megoldás.

2021. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elég szép, hogy még így ismeretlenül is képesek egyesek elítélni másokat. Mondjuk én sose értettem, mivel ártok másoknak azzal, hogy így nézek ki. Ja és üzenem, hogy ettől még én férfi vagyok!
2021. okt. 16. 11:48
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Lépj fel esténként az Alterego Gay Clubban!
2021. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

#7

Az a gond, hogy üzenned kell, hogy “férfi” vagy, másokon viszont látszik!

Egyébként a fenét nem érdekelné, hogy te mi vagy, vagy minek látszol, csak feltettél egy kérdést, amire elég egyöntetű válaszok érkeztek. Ha ezeket nem tudod elfogadni, akkor miért kérdezősködsz?

2021. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Mindig ezek a gyengén burkolt felmérések, hogy mennyire fogadják el a magyarok az ilyesmit... Kicsit sem átlátszó. :D "Férfiasabb akarok lenni, de sminkelek és homokosnak öltözöm, mi legyen júúúj??"
2021. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, a leírtak alapján nem "kicsit" vagy nőies, hanem nagyon.

Hogy mit tegyél? Azt írod, változtatni nem akarsz, mert úgy nem éreznéd jól magad. Hát akkor fogadd el magad így, ahogy vagy. Azzal együtt, hogy természetesen ezt meg fogják bámulni az emberek, mert eltér az átlagtól.

2021. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!