Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki hova szokott járni szabadid...

Ki hova szokott járni szabadidejében?

Figyelt kérdés

Milyen helyeken éltek társasági életet?

Az introvertáltakhoz egy külön kérdés, szoktatok társaságba járni? Hova jártok szívesen?

Ha én most szeretnék elkezdeni társasági életet élni akkor hol érdemes ebbe belekezdeni így korona idején? Mit ajánlanátok? Mert eddig csak kerültem az embereket, amire nyomós okom volt.



2021. okt. 19. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehova. szabadidőmben a saját váramat építem.
2021. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Párommal túrázni, meg néha összeülünk volt osztálytársakkal enni-inni-beszélgetni.
2021. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én uszodába járok kétszer egy héten.

Introvertált vagyok és a párom is, így legtöbbször otthon gubbasztunk, sajnos nincs baráti körünk. Heti egyszer meglátogatjuk a szülőket. Étterem, szórakozóhely nagyon ritkán, egy évben max kétszer.

2021. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon járok sehova, max. könyvtárba tanulni vagy kávézóba, ilyesmi. Nincsenek barátaim vagy párom, szóval senki sem akivel tudnék találkozni vagy közös programot szervezni, ezért általában egyedül vagyok és így sok mindent sajnos nem tudok csinálni pedig hiányzik.
2021. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Haverral összeülünk, megnézünk pár Trash-Horrort, vagy régebbi filmeket, közben beszélgetünk, kielemezzük az akkor nézett filmet. Ezek mellett fel szoktunk járni Westendbe vonattal, eljárunk ide-oda. Nincsen valami nagy baráti köröm, a "mennyiség helyett a minőség a legfontosabb" elvet képviselem. A szabadidőm fennmaradó részét az életem építésével töltöm.
2021. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A (nagyrész gyakoris) barátaimmal szoktam leginkább szocializálódni. Iszogatunk, sétálunk, mozizunk, satöbbi. Ja, meg koncertekre szeretek nagyon járni, ha kell, akkor egyedül is.
2021. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj el menhelyre sétáltatni, vagy kórházba önkénteskedni.


Ennél jobbat nem tudok, egyszerre segítesz rászorulóknak, végzel karitatív munkát és kerülsz közelebb olyan emberekhez, akiknél kapásból hatalmas jó pont lesz, hogy oda mentél és nem kocsmázni. Még aludni is jobban fogsz, hogy egyrészt nem unatkoztál, másrészt valóban hasznosan töltötted az idődet.

2021. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a közeli lovardába szoktam járni. Nézem az edzéseket, időt töltök a lovakkal. Végtelenül megnyugtató, és gyógyító hatása van. Ráadásul nincs is olyan sok ember, nem zúdul rád hirtelen egy nagy tömeg. Tudsz beszélgetni, ismerkedni, akár segíteni a lovasoknak, cavalettiket pakolni edzésnél. Egy jó ugróedzésnél nem sok izgibb dolog van. Én nagyon szeretem nézni élőben.


Ajánlanám neked a menhelyes önkénteskedést, kutyaséta stb.

Állatkertben való önkénteskedés. Nincs aranyosabb egy babamajomnál pl.


Szerintem introvertált emberként ne egy szórakozóhellyel kezdj, ami gyakorlatilag az erőltetett ismerkedésre redukálódik, hanem valami tevékenység, ami által megismersz embereket, ezáltal diszkréten ismerkedhetsz, mert hát közös a hobbitok, már egy közös téma, aztán azt szépen át lehet terelni személyes dolgokra és kialakul.


Az állatokkal való időtöltés pedig felér egy terápiával.


A nagy klasszikus kondizást is nagyon tudom ajánlani. Összekötöd a kellemeset a hasznossal. Az egészségednek is jót tesz, és ott is tudsz ismerkedni, elkéred a súlyzót, megkérdezed, hogy mikor végez az adott gépen. Szóval itt is könnyen tudsz beszélgetést kezdeményezni. Sokan a konditeremben kajálnak, leülsz mellé, beszélgettek stb.

2021. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!