Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Még mielőtt elkezdek valakivel...

Még mielőtt elkezdek valakivel messengeren beszélgetni, be lehet úgy állítani a beszélgetést, hogy ne tudja lenémítani az üzenetemet?(azt hogy én küldöm neki, és már nem kézbesítti csak az írja ki hogy elküldve-ezt hogy akadályozzam meg?)

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amiket nem szabad írni messengeren? Nem akarom hogy többen tiltsanak/némítsanak!


Nem vagyok perverz, mégis a legjobb emberek, "esélyek,, némítottak eddig!


Most nem akarom elszúrni, mit tegyek?



2021. okt. 23. 08:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor megvan az oka.
2021. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ismerősöktől, Barátoktól, meg netes ismerősöktől,hogy miket próbáltak ki életük során? Milyen veszélyes dolgokat szoktak csinálni? Van-e csajod? ilyeneket. Volt már gondjuk a törvénnyel? ilyent is kérdeztem már...
2021. okt. 23. 09:42
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is van az oka, hogy miért tiltanak le ennyien... Ne legyél ennyire tolakodó. Az zaklató magatartás, ha még az után is folytatni akarod a kérdezősködést, hogy letiltottak.
2021. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem csoda ha ilyeneket kérdezel. Mondjuk én szóba sem állnék egy random 17 évessel a neten, nemhogy ilyenekre válaszolni...


#4

2021. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#12, a te korosztalyodnak ezek a kérdések elég furák, fura emberekkel meg nem igen társalognak az emberek.
2021. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!