Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalabbnak nézek ki a...

Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ez miben akadályoz?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves lány vagyok.

10-es vagyok. Mikor ezt megemlitem sokan furcsan neznek.

Olyan 14 korulinek tippelnek. Talan 13nak.

Hasznalok sminket, mertekkel, megis genetikailag fiatalabbnak tunok. A csaladomban ugyanis mindenkit ugy 5 evvel fiatalabbnak saccolnak az emberek, mint amennyik valojaban.

Neha olyan rossz erzes, h fiatalabbnak tunok. De szerintetek ez akadalyoz engem barmiben? Parkapcsolat, baratsag stb.?

A normalis valaszokat elore koszonom:)

Ha vki hasonlo cipoben jar, annak a valaszat is megkoszonom:)



2017. szept. 17. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves vagyok, de általában kb. 20-22 évesnek néznek... :) Engem egyáltalán nem zavar, férjem is sokat viccel vele. Pár év múlva örülni is fogsz neki, ha pár évet le tudsz tagadni. ;) Szerintem ebből hátrányod nem lesz, és még pár vicces sztorit is gyűjtesz az évek alatt.
2017. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én 17 vagyok és 14nek néznek és örülök is neki. Az a szégyen amikor a korunk beli lányok sokkal idősebbnek néznek ki.
2017. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
20 éves vagyok és kb 16-nak szoktak nézni, szerintem vicces:D Később még jól is fog jönni:) Eddig nem érzékeltem, hogy nagy hátrányom lenne belőle, főleg nem párkapcsolatban vagy barátoknál. Egyszer maradtam le egy pohár rumról miatta, de ezt nem sorolnám az óriási veszteségek közé:)
2017. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 25 évesen tinédzsernek nézek ki, még azt is megkaptam egyszer, hogy óvodás arcom van. Én ezt nem látom borzasztónak, számomra ez biztosan jobb, mintha öregebbnek tűnnék a koromnál. Főleg anyúmat dícsérik sokan, mivel idős kora ellenére fiatalnak néz ki, az meg nagyon sok év.

Én másokra nézve is szimpatizálom, ha valaki minél fiatalabbnak néz ki.

Nem értem mitől volna ez rossz érzés néhány év eltérés... ha 10 évvel fiatalabbnak is tűnsz, akkor is a személyiséged lesz fontos, az alapján ítélnek, amíg érett gondolkodású vagy, addig nincs baj. Nem kéne furcsálljanak ezért, bár lehet, ha a kinézetedet leszámítva, a hangod, a viselkedésed gyerekesebb, akkor lehet okuk arra, hogy furcsálljanak.

2017. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom... küldesz magadról képet? Én egyébként mindig idősebbnek néztem ki a koromnál. 14 évesen is kiadták a cigit meg a piát :D (nem nekem kellett)
2017. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, mégis sokan kisebbnek néznek. Hátrányom eddig nem származott belőle, szerintem nem is fog. Én valamiért örülök is, hogy nem nézek ki annyinak, mint amennyi valójában vagyok. Nem fog neked sem hátrányod származni belőle. Nincs ami :)
2017. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!