Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jutnak el kevés emberhez...

Miért jutnak el kevés emberhez a képeim instán?

Figyelt kérdés

persze, nem a lájkok és követők száma a legfontosabb mégis jó érzés ha készítesz egy képet amit lájk formájában értékelnek az emberek

hiába van 263 követőm alig kapok lájkot ha kiteszek új posztot pedig használok # is és ezen belül szoktam ismeretlen képeit is lájkolni

talán sűrűbben kellene posztolnom?

sztorizgatni is szoktam bár ezt sem mindennap

a képeim amiket kiteszek (szerintem) jók, nem az a tömeg insta ahol van minden szirszar

ha valakit érdekel elküldhetem üzenetben és őszintén véleményezheti

tényleg nem tudom mit ronthatok el



2021. okt. 24. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Instán mindenkinek #nemtömegszirszarhanemszintetökéletes fotói vannak, emiatt nem izgalmas az n+1-edik, szinte fel sem tűnik. Az ingerküszöb felemelkedett a csillagos égig. Úgyhogy az emberek vágyott figyelméért többet kell tenni a fény visszaverésénél -kérdés, megéri-e.
2021. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom azért kapsz keveset, mert nem csecsek meg seggek vannak a képeiden, hanem valami értelmes, szép és értékes. Na az nem nagyon kell a népnek. És ez szomorú.
2021. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, fiú vagy e vagy lány de én se kapok sokat..pedig van pár száz feliratkozóm. 23F
2021. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok és sem a seggem, sem a mellem nincs kint (nem mintha olyan nagy lenne amit szívesen mutogatnék is, haha)
2021. okt. 24. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert senkit nem érdekelnek.
2021. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom hisz jobban van igény a trash tartalomra
2021. okt. 24. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy "jók" a képek? Mindenkinek "jók" a képei, és mindenki egyéniségnek meg egyedinek hiszi magát.


Amúgy biztos van valami logaritmus ami összehozza az embereket, és kevés követővel, ritka posztolással, kis ismeretséggel nem is nagyon fognak megtalálni, csak az a pár ember aki közvetlen kapcsolatban van veled.


Ismerek amúgy jó csajt, aki folyton posztol, mindent is, magáról is, mégis csak 10-15 lájkot kap ismerősi körből.

2021. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, nem osztok meg magamról képeket, nincs közösségi médiám, persze kamu fiókom van, amiről nézelődöm és követem a számomra fontos embereket/témákat. Nem érdekel a 218-adik selfie senkiről 😀 szerintem ne legyen benned emiatt semmi rossz érzés, nem képvisel értéket a like, nem vagy kevesebb azért, mert a csöcsös Fannikának minden képén van 500…😊 amúgy az algoritmus a hasonló érdeklődési körrel rendelkezőkkel hoz össze, ha sokat nézed, felfedezésben likeolgatsz fel tudod pörgetni.

szívesen megnézem a képeid, ha küldesz profilt.

2021. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!