Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok jó dologból kimarad az...

Sok jó dologból kimarad az aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
Húszon éves vagyok, úgy érzem hogy nem nekem való ez. De azért kicsit zavar hogy én ebben nem veszek részt, és más jól érzi magát én meg itthon vagyok.
2021. okt. 29. 20:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, gondolom barátnőt is könnyebben találnék ha lenne társaságom:/
2021. okt. 29. 20:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok. Mindig jól elvoltam a sajat vilagomban, de mostanában már kezd zavarni, hogy ennyire magamra maradtam. Adok egy esélyt a bulizásnak, aztan meglátjuk. De azt ne kérdezd, hogy az első lépést hogy kéne megtenni, mert még fogalmam sincs. 😅 Csak azt tudom, hogy változás kell.
2021. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Fiú vagyok, gondolom barátnőt is könnyebben találnék ha lenne társaságom:/"


Társaságban igen, de volt mikor gyakran jártam bulizni, lófszt se találtam. Nem ettől függ lesz-e barátnőd.


Olyan helyekre járj el amiket élvezel, feltöltenek és ott rendesen is fogsz tudni ismerkedni.

2021. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függ, hogy mellette mi mást csinál.


Ha van valami érdekes hobbija, sport, közösségi tevékenység ami leköti és tud rajta keresztül ismerkedni, akkor nincs gond. Ha nem bulizik csak otthon recskázik a gép előtt akkor meg nyilván sok mindenből kimarad.

2021. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért egy-két buliba menj el, mert különben 30 éves korodra hiányérzeted lesz.
2021. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na és most leszek 30 és konkrétan nem tudok így szórakozni. Az agyamban ez a terület nem fejlődött ki. 20 sem voltam az első és utolsó bulimon, végig szar volt, csak a pia, eszetlenkedés... azóta soha.


Nekem az a buli, ha játszhatok egy kutyával, meg ilyesmi.


Ja és egyrészt, csajozni nem buliban kell, hanem reggel 6-kor a piacon. :)

Másrészt, aki buliban tud, az bárhol tud, aki nem, az meg sehol. Ezen semmi nem fog múlni. Alig tudnám megszámolni, hogy hány nővel voltam eddig, és egyik sem buliból lett.

2021. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre az a megoldás, hogy kipróbálod, akár többször. Én próbáltam, rosszul vagyok tőle, egyszerűen idegesít az egész helyzet, a környezet, meg ahogy az emberek viselkednek, uhh. Ami másnak jó, az egyáltalán nem biztos, hogy neked is jó (lenne), nagy igazság. :) De derüljön ki, az a biztos.
2021. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiből nem maradsz ki. A szórakozóhelyeket én sem szerettem soha. Kétszer voltam és azt is megbántam. Valaki a saját hányásában üldögélt, a WC-ben sz*rral játszott 2 csávó és még lehetne sorolni. Lehet valakinek ez tetszik...

De a haverokkal való kocsmázás az más. Azt nem érdemes kihagyni. 26/F

2021. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen párt találni majdnem lehetetlen, sokan csak a kalandokat keresik. De néha jó egy kicsit táncolni és élvezni a zenét.
2021. nov. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!