Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha nincs elegetek ebből az...

Néha nincs elegetek ebből az egész életnek nevezett dologból?

Figyelt kérdés

Szépek az álmok, de amíg az ember nem éri el kínozzák gyötrik az embert, ha meg elérte már nem is érdekes. Van egy cél el kel érni és ennyi. De ez újabb célt szül és ez így meg végtelenségig.

Én már nagyon unom ezt, a váltózó időt sőt magát az elmúlást. Meghalni nyilván nem akarok de belefáradtam ebbe az egészbe.



2021. aug. 22. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Néha jó,ha van hobbid és kikapcsolsz.Célja mindenkinek van,de nem kell mindig azon gondolkozni,hogy mi lesz ha eléred.Ha elérted is kell egy kis szünet,örülsz neki,és utána úgyis jön magától valami más.
2021. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem anyagi célokat kell kitűzni magad elé és máris boldogabb leszel.
2021. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
De.
2021. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Mostanában kavarognak a fejemben gondolatok, olyanok is sajnos amiknek nem kéne.

De úgy vagyok vele, hogy próbálok pozitívan hozzáállni dolgokhoz.

Nem könnyű, de ilyen időszakok mindig voltak az életemben.

2021. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
De igen! Egyre többször érzem ezt.
2021. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen, akkor volt ez az érzésem mikor sok időm volt gondolkodni. Arra jöttem rá ,ha belemélyedek a gondolkodásba a jövővel kapcsolatban annak soha sincs jó vége, midig ott kötök ki hogy mi értelme van ha úgyis meghalok. Rájöttem hogy csak lokálisan szabad ilyen téren gondolkodni a közeli jövőt nézve 5 évnél előrrébb soha (jó nyilván ilyen tőkegyarapítás , meg ilyenek azok távolabbra nyúlnak de értitek). Tehát egyszerű orvosolni a problémat, csak le kell kötnie magát az embernek, hogy ne legyen ideje örlődni az életen. És épp az a jó az életben hogy mindig vannak új célok, próbálj az elért célokra is koncentrálni az új célok mellett, tekints vissza hogy milyen jó hogy ezt elértem , mennyivel jobb lett mint előtte, mennyi tapasztalatot szereztél. Vagy kezdj el hinni,és akkor meg lesz oldva a múlandóság okozta rossz gondolatok. Én egyébként irigylem a hivő embereket, csomó negatív dolgot eltompít az életükben a hit.
2021. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
De.
2021. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Miért lett ennyire lepontozva a 6os? Nekem nem szokott lenni. Most ezt is lepontozzátok ,csak azért mert nektek szokott? :D
2021. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha az ember állandóan csak a jövőbeli célok felé zuhan, sosem éli meg a pillanat örömét és az öncélú lét szépségét, akkor boldogtalanná válik. Végső soron igaz... Semminek nincs értelme, mert meghalunk mind, és bármit kreálunk az utókornak, az is eltűnik, legkésőbb akkor, amikor a Nap elnyeli majd a Földet mindenestül. Szóval el kell felejteni a jövőt, és megtanulni látni a jelent. Finomakat enni, sokat röhögni minden hülyeségen, játszani, csajozni/fiúzni, szexelni, zenét hallgatni, olvasni sportolni, filmeklet nézni, barkácsolni, rajzolni, kísérletezni. És esetleg mások életét is jobbá tenni olyan szinten, ahogy nekünk megy. Szerintem ennél több értelme nincs semminek. Aki ezek közül semmiben nem leli örömét, az boldogtalanságra van kárhoztatva.
2021. aug. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De, kurvra. Sokszor ugy erzem, jobb lenne elaludni és örökre csak álmodni. Általában szerelmi csalódáskor jön ram ez az érzés. Most is az van. Mindig én vagyok a kidobott, elutasitott fel.
2021. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!