Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itthon lehetne pedofilokat...

Itthon lehetne pedofilokat fogni neten?

Figyelt kérdés

Láttam külföldön ilyen videókat, hogy beregisztrálnak különböző csevegő appokra 18 even aluliakként es a pedofilokat meg bejelentik vagy ilyesmi, a lényeg hogy atadjak az ügyet a rendőrségnek.

Ezt nemtudom, itthon hogy lehetne megvalósítani, mert szerintem még engem buntetnenek meg, hogy kamu profilt csináltam.

Szerintetek?



2021. nov. 3. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Önbíráskodás miatt valószínűleg hamar vége lenne. Ilyen pedofil náci kormány alatt nem lep meg.
2021. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetne minden további nélkül.


Kamu profilt csinálni nem törvényellenes. Max akkor büntetnek meg ha önbíráskodsz. pl. megkeresed a palit is elvered.

2021. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindenekelőtt azonban nem árt tisztában lenni a pedofil definíciójával.
2021. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Persze, ez egy jó hobbi. Az meg, ha pénzt is tudsz keresni a youtubeozásból, egy szép kis extra.
2021. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Tök mind egy hogy mi a törvény ugyan úgy le lehet rombolni a publikus reputációját egy felnőttnek ha kiderül hogy egy 14 évest szédít. Lsd. Nosika ügy
2021. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert pont tegnap írtak ki egy kérdést a beleegyezési korhatárról és a szűk többség megtartaná és/vagy csökkentené a 14-et...


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1143..

2021. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alain Delon ***** válasza:
83%
Kamu profilt nem bűn csinálni. Én sem vagyok Alain Delon, csak a nevemből levezetni próbált nevek mindegyike foglalt volt, aztán eszembe jutott ez. A rendőrök sem úgy fogják el őket, hogy "Kiss János százados" néven regisztrálnak.
2021. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
14 a beleegyezési korhatár. Ha a lány beleegyezik, nem lehet felelősségre vonni a férfit. Bár szó se róla, én is felvinném 16-ra a korhatárt.
2021. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Írj ki ezen az oldalon, mondjuk magány/egyedüllét vagy ismerkedés kategóriába kérdést.

Írd oda például, hogy 16/L és nézd meg hány privát üzenetet kapsz..

Szerintem még egy találkozót is össze lehet hozni. Aztán meg számon kérni a 30 plusszos illetőt, hogy mit is szeretne egy 16 éves lánytól. Persze egy nyakleves kíséretében...

2021. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy jól mondja az előző, ezen az oldalon is találnál, különösebb erölködés nélkül.
2021. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!