Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi időnként mentek bulizni?

Mennyi időnként mentek bulizni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utoljara 8.-ban voltam osztalybuliban, most 43 vagyok
2021. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi számít bulinak? Mi havonta vagy kéthavonta összehozunk valamit a barátainkkal valamelyikünknél.


De diszkóban pl 10 éve nem voltam, nem is hiányzik már.

2021. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

Én speciel olyan vagyok, hogy nem birom ki 2 hét után buli nélkül. 32 vagyok és 16 éves korom óta járok discokba, fesztiválokra ,szórakozóhelyekre.

Mondjuk országos szinten elég kiterjedt ismeretségi,baráti,haveri köröm van, lényegében nincs olyan megyeszékhely ahol nem voltam még bulizni. Télen kevesebbeszer, de a nyári szezonban folyamatosan megy nálam a bulizás. Megházasodni/családot egyelőre nem is szeretnék, a szórakozás teljesen elfoglal.

Habár őszintén már tervezem a visszavonulást és normális életet élni :DD

Ugyanis mindennek már komoly hátul ütői lettek: Nappal állandóan fáradt vagyok, éjszaka érzem magam csak rendesen jól, tehát afféle igazi éjjeli bagollyá változtam. A másnaposságot már 2 napig tart minimum kiheverni. Illetve nem beszélve a munkámban sem túl előnyös és fenntartható ez az életmód.

2021. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már csak (???) hétvége. De megyek mint a gép 51F. A buli az ahol jól érzed magad és nem zavarsz (nagyon :) ) másokat!!!
2021. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!