Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30 felett, még van valami...

30 felett, még van valami remény hogy szociális életet éljen az ember?

Figyelt kérdés

Már korai huszonéves koromra eltűntek a barátok, és külföldre kezdtem járni dolgozni, és így 27 évesen ha itthon is vagyok, egész végig a gépet nyomom, de már egyre kevésbé érdekel a dolog. Én jól elvagyok egyedül is, de kíváncsi lennék milyen is egy igazi társasági élet, talán utoljára 15 éves koromban volt ilyesmi.


Kisvárosban is lakok, szóval limitáltak a lehetőségek, de tervezem hogy pár évre elköltözök egy nagyvárosba külföldön, csak kíváncsiságból, de nem tudom hogy ebben a korban van-e még ilyesmi élet? Ugye egyre többen házasodnak, alapítanak családot, munka miatt nincs idejük... az ilyen felszínes kapcsolatok meg nem nagyon érdekelnek hogy havonta 1x rámér és akkor örüljek a fejemnek stb... az, ami régen volt az iskola időben, hogy bármikor ha szükség volt a másikra, akkor max pár órán belül de tudtatok találkozni, és mindig lehetett számítani egymásra, ilyen létezik még ebben a korban?



2021. nov. 6. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
8 milliárdan élünk szóval hogyne akadnál emberedre.
2021. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan iskolai barátság szintű kapcsolatok már nem fognak kialakulni felnőtt korban sajnos, lányként nekem is lenne rá szükségem, sok barátom van, de nem olyan… hiányzik, de szerintem 0 az esély.
2021. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!