Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy bírjátok barátok nélkül?

Hogy bírjátok barátok nélkül?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdés olyan emberekhez szól, akiknek nincsenek barátaik.


Nekem az évek során szépen lassan eltűntek sajnos. Múltkor gondolkodtam rajta, hogy x éve még napközben vagy este is sok emberrel chateltem, telefonáltam, mentem ide oda. Aztán az egyik eltűnt, mert hamarabb kaptam állást mint ő, a másik azért mert a barátnője nem engedte, hogy beszéljünk... A főiskolai barátnők sincsenek már meg. Azóta voltam több tanfolyamon is, de mikor véget értek, mindenkivel megszakadt a kapcsolat.

Volt egy jó barátom. Őt 8 éve ismerem, mindig mindent megbeszéltünk. Múlt héten eljegyezte a barátnőjét. Nem is említette nekem, pedig örültem volna a boldogságának. Ő sem keres jó ideje. Előtte is mindig csak a gyárról beszélt ahol dolgoznak. Magáról semmit.


Borzasztóan magányos vagyok. Egy "barátnőm" van, de vele csak chatelni lehet. Programokat nem szereti.


Ti hogy vagytok ezzel? Felnőttként lehet még barátokat szerezni?


27N



2021. okt. 16. 21:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
sehogy. Meg kell szokni, és a jót nézni benne. Az egyedüllétem alatt megutáltam az emberiséget, és megláttam a jót ebben. Bár néha tényleg nagyon magányos egyedül.
2021. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Én is így érzem. :( Most nagyon rossz a kedvem.
2021. okt. 16. 21:57
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy barátom sincs, de tök jól elvagyok nélkülük. Olvasok, kutyával játszok, internet, tv stb. ellehet tölteni az időt egyedül is.
2021. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon rossz. De ez van, én megtettem minden tőlem telhetőt.
2021. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

Járj el valamilyen programra, körbe.


Sok felnőtt nő a környezetemben Zumbázni, meg jógára meg ilyen cuccokra járnak.


Szeretik nagyon. Sokszor programokra is elmennek együtt.

2021. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Valóban el lehet tölteni egyedül is az időt. Én is dolgozok, tanfolyamokra jártam. Pont ma lett vége az egyiknek. Szeretek olvasni is. De hiányoznak a társasági programok. Nyilván olyan mint régen, már nem lesz.
2021. okt. 16. 22:02
 7/34 anonim ***** válasza:
70%

Előző vagyok. Mint írtam rengeteg felnőtteknek rendezett csoport van. Olvasó klubok, tánc klubok, tornások, főzősök, minden amit nők szeretnek. Menj el ilyenekre. Vagy Tinderen is lehet ismerkedni.


Abból, hogy otthon ült még senkinek nem lettek barátai sajnos.

2021. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#4: Én is így érzem. Bár van aki nagyon nagyon hiányzik. :( Csak évek óta nem beszéltünk. Néha felesleges az igyekezet.


#5: Főiskolán én is jártam zumbàzni. :) Nem is rossz ötlet újra. Tàncolni is lenne kedvem. Csak attól félek, azok a "barátságok" is addig tartanának, míg azok az órák.

Pedig közvetlen vagyok, könnyen barátkozom, úgy érzem ki lehet jönni velem. Bár mindig én vagyok az,aki érdeklődik, segíti a másikat. Sokszor engem meg sem kérdeztek hogy vagyok. Megmondom őszintén, rengetegszer inkább lelki szemetesláda voltam.

2021. okt. 16. 22:06
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Sőt ismerek olyan lányt aki női önvédelmi programokra jár, nagyon szereti. A felnőtt emberek már ritkábban barátkoznak sajnos. Sokaknak a társasági életet egy ilyen klubb jelenti és sokaknak elég is lehet. Plusz ott is lehet új barátnőd.
2021. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#7: Kösziii!:) Szuper ötletek!

A Tinder nem játszik egyedül, mert van kapcsolatom, de nagyon a végét járja az is az utóbbi időben.

2021. okt. 16. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!