Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen az orvostanhallgatók...

Milyen az orvostanhallgatók élete?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert úgy hallottam, hogy a tanulás miatt főleg az elején nulla szabadidőjük van.
2021. nov. 9. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Köztünk is van, akinek annyira jó képességei vannak, hogy meghallgatja előadáson az anyagot és tanulás nélkül elmegy és levizsgázik belőle 5-ösre. Van, aki szorgalmasan tanul és így teljesít jól. Én személy szerint abba a kategóriába tartozom, aki szintén szorgalmasan tanult és így is csak kb. közepes eredményt értem el átlagban, ez van. Ettől függetlenül valamennyi szabadidő mindig kell, be lehet csavarodni attól, ha egész nap csak tanul az ember, semmi mással nem foglalkozik. Ha más nem, még a legkeményebb vizsgák előtt is bele szokott férni legalább naponta egy futás vagy egy rövid youtube videó vagy sorozat rész.
2021. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!