Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg volt beszélve ez az...

Meg volt beszélve ez az időpont vagy nem?

Figyelt kérdés

Szívességből átvettem más számára egy dolgot, elhoztam neki és most át kellene adnom. Megírtam neki hogy mikor tudnék arra a helyre menni, amit ő megjelölt (nem azon az útvonalon közlekedek, hanem egy másikon, de tudok úgy kerülni, hogy érintsem). Nem volt neki jó, mondtam egy másnapi időpontot. Nem jó neki, beszél egy ismerősével, valószínűleg jó lesz, majd ír.

20 perccel az időpont előtt rámírt, hogy na akkor megy az ismerős. Mondom az szuper, mert én nem arra megyek.


2021. nov. 16. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt megbeszélve
2021. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
"20 perccel az időpont előtt ír" tehát ezek szerint csak volt időpont.
2021. nov. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

#2


Gondolom a tegnap felvetett és a barátja által elvetett időpontra gondolt

2021. nov. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Mi olyan bonyolult ezen?


A második időpont sem volt jó neki, de "beszél egy ismerősével, valószínűleg jó lesz, majd ír."

Beszélt vele, jó volt az ismerősnek, akkor gyakorlatilag te vagy a hibás.

2021. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vasárnap megírtam, hogy 18.20-30 körül tudnék kedden oda menni. Vasárnap írta, hogy majd ír.

Kedden 18kor írt, hogy akkor 20ra ott van.

2021. nov. 17. 07:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt megbeszélve, nem te vagy a hibás. Igaziból senki nem hibás, meg lehet kérdezni 20 perccel az időpont előtt is, de ha neked már nem jó, akkor abszolút nem vagy hibás. Meg kellett volna beszélni, hogy mennyivel előtte szóljon, a "majd szólok"-ra nem lehet alapozni.
2021. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt megbeszélve semmi konkrét.
2021. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!