Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennétek egy olyan buliba...

Elmennétek egy olyan buliba ahol tudod hogy lesznek drogok?

Figyelt kérdés

Régen csináltam elég sokáig majd abba hagytam. Aztán múltkor csak úgy elmentem a városba, találkoztam a haverjaimmal és az lett a vége, hogy ittunk egy csomót+egész végig füvet szívtunk.


Most hétvére meg megint elhívtak egy szülinapi buliba, de attól tartok megint az lesz ami múltkor, romokba értem haza...ne értsetek félre, nagyon jó volt, de mivan ha megint nem tudok ellent mondani?...29f


2021. nov. 20. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Fel is jelenteném.
2021. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Szégyelld magadat! A végén ezért is számot fogsz adni az Úr előtt, és a pokol tüzén fogsz elégni!
2021. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem való olyannak a cucc aki nem tudja helyèn kezelni.
2021. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz füvezni, de közben tudod, hogyha elmész akkor biztosan füvezel majd, akkor ne menj. Engem nem zavarna, de nekem soha nem is volt problémám a fűből.
2021. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

A drog nem ártalmas

[link]

2021. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
nem. Akkor se ha tudnám, hogy nem lesznek drogok ott.
2021. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hiszek istenben amúgy...lenne miért elszámolnom vele, de szerintem ez pont nem érdekli (amúgy nem én pontoztalak le). Egyébként még mindig döntés képtelen vagyok de azért köszi a válaszokat :D
2021. nov. 20. 15:28
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

A 2-es vagyok!


Nem is neked írtam, hanem a Júdásnak, aki fel akar jelenteni!

2021. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Te is tudod 29 évesen hogy ez csak egy figyelemfelkeltő kérdés tőled :)

Gondolj bele egy életed van, a marihuána az semmi egy modern világban, írhatnék törzsekről akik között csak a rangosak ismerik a gombákat és azok hatásait mégis van közöttük nagyon öreg is már.

Romokban értél haza? Szerintem az ital egy szükséges rossz, ami miatt haltak már meg nagyon sokan mióta létezik, én is nagyon csúnyán megjártam egy-két alkalommal télen-nyáron, és azt mondtam soha, de ez mind a mértéktelenség, és amennyi belém fér kategória volt, ugyanennyi idősen mint Te mára megálltam azon a szinten az alkoholnál ami egy kinti munkánál kicsit elvonatkoztat attól hogy esetleg fáradt vagyok, kedvtelen, vagy ha egy csaj hazavágja az életkedvemet, akkor lemegy pár whisky, mellé néhány sör.


Volt lehetőségem a marihuánához, nem vagyok egy földhöz ragadt anyu kedvence, csak ugye elsőre az ital is milyen? Kb leülsz tőle és elálmosodsz, na ez sokkal jobb volt, és ami a legdurvább hogy azt hittem kocogok, közbe csak sétának sem nevezhető valami volt, de teljesen tudatomnál voltam, és az a lassulás nem hasonlítható az alkoholéhoz.


Én elmennék mert tudom hogy nem vénásan kínálnak heroint, vagy épp tablettákat, ami valóban tartogat veszélyeket.

2021. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

"Nem való olyannak a cucc aki nem tudja helyèn kezelni."


Ja, mert a drogok nem arról híresek, hogy inkább ők irányítanak téged, ugye?

2021. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!