Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti a helyembe elmennétek...

Ti a helyembe elmennétek velük buliba? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk barátnők, 18 évesek vagyunk. Amikor hárman elmegyünk valahova, akkor jól érzem magam velük, sokat nevetünk és jól el tudunk beszélgetni.

Most pénteken buliba mennénk egy szórakozóhelyre. Viszont mindketten hozni fogják a barátjukat. Engem ez nem zavar, mert bírom mindkét srácot. Viszont ha a barátnőim hozzák a barátjukat olyankor engem valahogy mindig levegőnek néznek, szinte hozzám sem szólnak egész idő alatt. Mindketten csak a barátjukkal vannak elfoglalva. Pedig egyik sem új kapcsolat. Az egyikük másfél éve, a másikuk pedig majdnem két és fél éve van együtt a barátjával. Amikor elmentünk öten egy falunapra hozzám se szóltak, pedig én kitartóan próbálkoztam belefolyni a beszélgetésbe. Olyan is volt, hogy hárman mentünk egy cukrászdába sütizni, ahol a barátnőm és a párja olyan dolgokról személyes beszélt, amihez hozzá sem tudtam szólni, illetve olyan emberekről volt szó, akiket én nem is ismerek. Nekem ugyan nincs barátom egy ideje, de egyáltalán nem vagyok irigy egyikük kapcsolatára sem. Egyszerűen csak szeretném ha nem rekednék kívül valahányszor hozzák a párjukat. Már mondtam is ezt nekik többször, de valahogy mégsem változik semmi.

Ti ezek után mit tennétek? Szerintetek továbbra is részt vegyek az ilyen közös programokban, hátha mégis egyszer jobb lesz a helyzet vagy csak akkor menjek velük bárhová is, ha nem hozzák a barátjukat?



2017. júl. 23. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem látom sok értelmét, hogy így elmenj velük.
2017. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Ha viszik a faszijukat, akkor ne menj.
2017. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok értelme van.

Te megpróbálsz bele kapcsolódni a beszélgetésbe mégis ki rekedsz. Esetleg vidd el egyik haverodat vagy másik barátnőt esetleg tesót ha nagyjából veled egykorú.


Én is vittem már el húgomat buliba ahová jó részt mindenki a párját vitte. Mondtam nincs barátom és a húgom szívesen jönne. Mivel csak 3 év van köztünk így persze nem volt kellemetlen.


De ha senkit nem tudsz,ne menj szerintem. Persze neked kell érezni.


Nekem legjobb barátnőm csinálta azt,hogy ha mentünk bulizni jött a barátja is,de én le voltam kakkantva. Kivül állónak éreztem magamat,harmadik keréknek. Próbáltam beszélgetni,de nem.


Én pont ezért azóta ha van pasija és hozza őt is nem megyek. Csak első alkalommal,mert hogy ismerjem meg a párját meg hogy ő is ismerjen meg. De persze előre tudom,hogy az lesz azon is,hogy ők ketten el vannak.


Nekem sincs párom és így szar,mert az ilyen bulikat ki kell,hogy hagyjam.

2017. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én egyedül nem mennék velük.

Nincs esetleg tesód, vagy más barátod, akit el tudnál vinni magaddal?

2017. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én is a saját párommal szoktam ilyenkor foglalkozni.

De ha hívnak, akkor én mennék. Csak nem próbálnám rájuk erőltetni magam.

Elején egy kis együtt nevetés, aztán inkább kicsit lemaradnék. Ha egyedül vagy, jobban harapnak a pasik. A nevetés meg a figyelem felkeltéshez kell.

Lesz pasid, akkor már 6-an mehettek, és te se akarsz majd velük túl sokat foglalkozni. ;) /F

2017. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék. Harmadik keréknek érezném magam, tök felesleges.

Mondd meg a barátnőidnek hogy te úgy nem mész sehova velük ha viszik a pasijukat is, mert kellemetlenül érzed magad és nem foglalkoznak veled.

Szervezzetek csajos estéket amikor csak együtt vagytok, ők meg menjenek párosan bulizni.

Mondjuk nálunk úgy van, hogy hiába van velem a barátom akkor is foglalkozom a másik barátnőmmel mert én érezném szarul magam ha ő csak ott ülne csendben.

19/l

2017. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös,elég baj az ha csak a pároddal foglalkozol.

Szerintem egy többes bulinak az a lényege,hogy mindenki beszélgessen.bulizzon egy jót. Nem az,hogy még mentek x emberrel és csak a pároddal foglalkozol a többit meg leszarod.

Gondolom eljártok a párotokkal ide-oda kettesbe is.



6-os szerintem ez a normális!!


Meg eleve minek hívni egy szingli embert ha mindenki a párjával lesz elfoglalva.


Én sem voltam sosem irigy másokra,hogy van párjuk. De rosszul esik vmilyen szinten,hogy nyalják falják egymást,meg elvannak. Én meg mint kb gyertya tartó ülök és szürcsölöm a koktélt. Ilyenkor fogalmazódik meg bennem,minek hívtak el engem ha úgy is egymással foglalkoznak?

2017. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nekem megszűnik a világ, ha a párommal vagyok.

Ilyen vagyok. :)

2017. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!