Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egyik kollégám elhivott...

Az egyik kollégám elhivott egy buliba a lakásán lesz elmenjek vagy ne ti elmennetek?

Figyelt kérdés

Meg nem nagyon ismerem őket pár hónapja dolgozom velük. Aki elhivott az férfi meeg ott lesz a haverja és 2 kolléganő. Én jól érzem magam velük de nem tudom elmenjek e.

És mit kéne vinnem? Valamit inni, enni?


2019. nov. 23. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Én nem mennék, utálom az embereket meg a bulikat :D de te menj nyugodtan
2019. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem utálom őket zsigerből, akkor elmennék. Legfeljebb ha nem lesznek mégsem szimpatikusak, akkor többször nem mész, ha hívnak. Én pl.nem mennék újra, ha abból állna a buli, hogy mindenki merev részegre issza magát. De ez csak én vagyok. De ha azt mondod, hogy jól érzed magad velük, akkor mi tart vissza?

Italt, esetleg valami sütit vinnék.

2019. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régen nem nagyon mentem sehova,lett volna kivel de hülye voltam,most mennék sok helyre de senki sem hív igaz ha akarok el megyek egyedül de társaságban szerintem sokkal jobb a közös élmény,legyen az bármi,én a helyedben el mennék,egyszer élünk csak.

Szerintem valamilyen italt vegyél,nem tudom mivel foglalkozol,milyen munkatársaid vannak? de szerinte ha veszel valamilyen bort az szerintem útig elég,nem kell horibilis összeget rá költeni.

Sok sikert,érezd jól magad :)

2019. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagy vagy nő?
2019. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok
2019. nov. 24. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!