Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Összeveszett velem egy ember...

Összeveszett velem egy ember itt gyakorin privibe hogy én nem keresem eleget mikor világosan elmondtam neki hogy apám nem enged sokat net közelébe és nem tudok neki írni mindig. Miért sértődött ennyire be rám ha megírtam előre a dolgot??

Figyelt kérdés
Mondtam hogy azért vagyok messengeren is többet bekapcsolva mert anyámék akkor ellenőrzik a Facemet de nem érti meg. Jogos hogy így csalódott bennem? Nem pasi ügy. De rosszul esik. Mit tegyek? 17/L
2021. nov. 24. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Sz4rd le, majd találsz értelmesebb levelező társat.

Szerintem mondjuk ne itt keress...

2021. nov. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz vele, itt rengeteg defektes ember van.
2021. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Dedósok vagytok. Mindketten.
2021. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

"anyámék akkor ellenőrzik a Facemet"

Basszus, a szüleid ÁVH-rendőrök voltak '89 előtt vagy mi a f*sz?

2021. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell érzelmi zsaroló, lelkisérült selejtekkel foglalkozni. Még van pofája számon kérni. Te vagy az ügyeletes lelki szemetese?
2021. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha akar így is barátkozni akkor elfogadja, ha követelőzik, akkor meg te jársz jobban, ha kerülöd.
2021. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt bárki nekiáll ítéletet hozni az ügyben a kérdező és az ismeretlen srác felől, azoknak elárulnám a teljes sztorit. A hölgy, aki kiírta a kérdést nekem kapásból gyanús volt, én vagyok az a srác, aki viselkedésének elszenvedő alanya.


Hogy mindenkinek tiszta legyen a kép, azokkal megosztom. Eme lánnyal én elkezdtem ezen a felületen ismerkedni, egy jófej, aranyos lánynak látszott. Csakhogy az ismerkedésünk kellős közepén benyögte, hogy ő ismerkedik mással is, ami kiderült már jócskán túlmutatott az ismerkedés fázisán. Konkrétan hülyített. Kiderült, hogy lefeküdt egy másik sráccal, és az anyjáék ezért szigorúak vele, ő pedig ezért nem lép semmit felém, mert semmi kreativitás nincs benne. Felkínáltam, ha az apja ennyire szigorú valóban, hogy akkor én magam kezeskedek arról, hogy telefont vegyek neki, amelyen keresztül megoldható a beszélgetés. Ez sem volt jó. Felkínáltam, hogy találkozzunk. Persze arra volt esze, hogy elmenjen mással szexelni, de ha velem kellett volna találkozni, az valahogy sosem sikerült volna. Látott rólam ő is képet, ahogy én is róla. Semmi problémája nem volt a külsőmmel.


Szóval emberek nem mindig minden fehér és fekete, ebben az ügyben magamra ismertem és azért írtam le a helyzetet, mert többen azzal jöttek, hogy jaj szegény kérdező, meg nyalogatjuk a sebeit! Ez a színtiszta igazság! És, ha ezt bárki megkérdőjelezi nyugodtan forduljon a kérdezőhöz privát üzenet formájában.

2021. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami pedig maga a vicc ezzel még kiegészíteném a mondandómat, hogy a messengeréről én semmit nem tudtam, de a 21. században eszem ágában nem lett volna semmi olyan módszer, hogy a szüleimnek odaadjam a telefonom és ellenőrizgessenek. Ilyen nincs, hogy egy szülő ilyen mértékben beteges legyen. Ez minden csak nem normális. Én már elmondtam a kérdeznek, hogy az anyjáékkal le kellene ülni és tisztázni a helyzetet. Ráadásul a beszélgetés, ha kimaradna 1-2 nap még nem is csinálnék belőle gondot, de a kérdező, ha nem ír, akkor simán eltűnik 2-3 hétre jobb esetben, vagy akár 1-1,5 hónapra, és ha lecseszem jogosan miért nem írt még ő sértődik meg!
2021. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

"Persze arra volt esze, hogy elmenjen mással szexelni, de ha velem kellett volna találkozni, az valahogy sosem sikerült"

Ez jó, bezzeg veled nem dugott mi? 😂 Micsoda pofátlanság!! Miért nem vetted észre magad már ennél a pontnál?

Gondolom azért ragaszkodsz szerencsétlenhez ilyen görcsösen mert a kutya nem áll veled szóba. Tipikus meggyötört simp.

Szerintem azért nem is találkozott veled mert ilyen vagy. Túl myomulós, szánalmas a stílusod. Elriasztod vele a másikat.

2021. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Telefont vettél volna neki, meg mással szexelget? Mi vagy te, lábtörlő? Ez rólad is elmond ám valamit, azt meg a buta kislányok se szererik.
2021. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!