Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne merjenek beszólni többet az o. társaim? Hogyan legyek "félelmetes a szemükben,, nagy, és megrendíthetetlen? Hogyan győzzem le az osztály ribiét?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 12:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok.
2021. nov. 28. 12:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyél te a nagyobb ribi.
2021. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy olyan embernek kinézni akit nem érdekel ha ilyen kis nyomik beszólnak neki.
2021. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kiválasztod azokat a termékeket, amik karácsony alkalmából 0 Ft-ra lesznek beállítva, aztán az ő részüket is felveszed. Adózás szempontjából, emberileg jól jársz.
2021. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerez egy jóképű srácot aki a párod. Ha a pasid fullos megeszi őket az irigység. Rájönnek, hogy idáig ők voltak a lúzerek. Az is jó ha csak megjátssza a srác. De legalább a közösségi oldalakon egy két közös kép meg ilyesmi legyen.

Nem javaslom, hogy nagy és félelmetes akarj lenni. Az az út soha nem éri meg. Használd inkább az eszed.

2021. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez vmi budapesti 8. keruleti iskola?

Mert akkor iskolat valts inkabb. Azert ilyen nem szokott lenni normalisabb keruletekben.

2021. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem Bp.-i. Közép suli ez már.
2021. nov. 28. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy két pofon néha nem árt nekik
2021. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Pár évvel idősebb, már dolgozó pasi lehet megoldás, ha relatíve jómódú, vagy helyes, akkor pláne. Főleg, ha néha el is kísér kocsival (mondjuk ne 20 éves Suzuki Swifttel). Így, 15 év távlatával, ha újra sulis lennék és szekálnának, így csinálnám, egy kigyúrt, roma pasit megfizetnék, hogy játssza el néha, hogy együtt vagyunk, pár kép az instára, párszor kicsit keménykedni az o. társak előtt. Ha nem is pénzes, ők kölcsönkérnek pár fuxot, napszencsit, kocsit a tezsvírektől. Az a fontos, hogy ezek a gyökerek ne ismerjék, más környékről legyen, hogy ne tudják lenyomozni. Vagy van más megoldás is, de ahhoz gyomor kell. Én kerestem egy fotóst anno, egy nem helyes, csajoknál nem népszerű fotóst, aki aktsorozatot csinált rólam és népszerűsített a haverjai körében, így meghívtak legénybúcsúkra, elkísér tem párat ide-oda (szóval én játszottam el a barátnőt). Ez már akkor volt, mikor dolgoztam. Mindig más pasival láttak, a munkában is elkezdtek a pasik flörtölni, és a r. bi kolléganő, aki utált, hirtelen háttérbe szorult, majd megette a penész. Én meg szép lassan elkezdtem őket a nő ellen hangolni, akkor már direkt azért csináltuk, hogy felbosszantsuk.
2021. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!