Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy jobban...

Mit csináljak hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Először is, nem akarom sajnáltatni magam vagy túldramatizálni a dolgot. 16 éves fiú vagyok és őszíntén nem tudom mit kezdjek magammal. Nincsenek barátaim, az osztályom gyűlöl, teljesen szarba néznek. A kialakulóban lévő kapcsolatom is elszúrtam, az egyetlen lánnyal aki bírta a képem. Kb semmit sem tudok már élvezni, kezdek átmenni egy piás (kb ez az egyetlen dolog amit élvezek, és tudom hogy kurvára gáz.) nemtanuló köcsögbe. Olyan dolgokon gondolkodom amiken nagyon nem kéne, és kezdem úgy érezni hogy ez már örökre így marad. Nagyon érzem hogy rottyon vagyok. Szerintetek mit csináljak?

2021. okt. 31. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit én szoktam csinálni: kitakarítok, főzök, elmegyek edzeni, eszek, játszok valami érdekes játékkal - streameket nézek.

Egy kiadós edzés után semmi nem tud érdekelni és megnyugtat, ha rend van körülöttem.

2021. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Találj magadnak valami hobbit! Például járj el konditerembe! Vagy járj valamilyen sportra! Hidd el! Rengeteget segít minden ember kedélyén, hangulatán, ha sportol valamit!

Tiniként kezdtem el én is konditerembe járni, mert ilyen életem volt, mint neked!

Azóta a sport az életem részévé vált és nagyon sokszor átsegített nehéz időszakokon!

2021. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es válaszoló nagyon jókat írt!


Az embereknek meg kb azt add, amit kapsz tőlük. Tehát ha úgy érzed leszarnak, akkor te is szard le őket!

2021. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!