Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek nem introveltált?

Hogyan legyek nem introveltált?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta nagyon csendes vagyok, sokat bántottak, vertek otthon is, ezért lehet csak ezért vagyok ilyen és ki tudnék belőle "gyógyulni" csak annyi minden történik velem, hogy nem tudok oldódni, meghalt egy balesetben a párom, vele mindig boldog voltam és sokat nevettünk, a szüleim pedig 13 évesen kitettek otthonról, és egyszerűen nem jönnek ki szavak a számon, nem esik jól, de most van egy pasi, aki szeret és vigyáz rám, ő sok időt akar velem tölteni de szeretné, és elvárja hogy pörgős legyek, sokat csacsogjak és sokat nevessünk, amit én is nagyon akarok, és nekem is jól esne, de mióta meghalt a párom annyira közömbös vagyok, olyan szomorú mindig, és egyszerűen nem tudok másmilyen lenni. Már 3 éve hogy nincs köztünk, de én még mindig rosszul vagyok a torténtektől, és nagyon bonyolult életem van, gyógyíthatatlan betegségem is van, tényleg elég rossz sorsom van szerintem, de hogyan tudnék ezen változtatni, hogy ne legyek mindig szomorú legalább annyi időre amég azzal a pasival vagyok aki szeret? Én szeretem őt, imádok vele lenni, de bármennyire érzem jól magam vele, ha nem tudok megszólalni se, így pedig nyilván uncsi lesz az egész és nem akar majd velem lenni😔
2021. nov. 29. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nézd nem nagyon értek hozzá, de szerintem nem csak introvertált vagy. És szerintem mond ezt el a párodnak és biztos megérti.
2021. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Te szorongó vagy és nagyon gátlásos. Az introvertált nem ezt jelenti.
2021. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológusnál jártál már?
2021. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már pszichológusnal de semmi eredményt nem értem el hónapokon keresztül, antidepresszánst is szedtem de nincs változás
2021. nov. 29. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Hát ezaz

Elvárja hogy legyél olyan amilyennek ő szeretne latni

Miert nem azert szeret amilyen vagy

Az ilyet ott kell hagyni a f***ba

2021. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet egy olyan lányt szeretni aki nem tud megszólalni és sohasem boldog, nem olyan dolgot kér ami csak számára előnyös, és én is szeretnék olyan lenni, aki sokat beszél, és sokszor nevet..
2021. nov. 29. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

"Mert nem lehet egy olyan lányt szeretni aki nem tud megszólalni és sohasem boldog"


De lehet.

2021. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Az introvertált boldog, ha egyedül van. Én ilyen vagyok, szeretek otthon egyedül lenni, kötök, olvasok, főzök, filmezek, kertészkedek. Munkában is idegesít, ha beszélnem kell, ezért mentem gyárba, ott csendben békén hagynak, ha megvan a darabszám. Bőven elég nekem, hogy minden 2. hétvégét rászánom a barátaimra, illetve, hogy esténként 2 órát a páromra, aki szintén intro. Szerintem te szorongó/depressziós is vagy,lehet,hogy egy szakember tudna segíteni. Én attól, hogy kevés kapcsolatot igénylek, még teljesen boldog vagyok.
2021. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te nem introvertalt vagy, hanem depresszios es szorongo.
2021. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!