Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introveltált társaim,újra...

Introveltált társaim,újra jönnek a csapatépítők,ki milyen ürügyet fog mondani,miért nem megy el?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsére ilyen nekem nincs. Amúgy fogd a vírusra, nincs oltásod, félsz, hogy elkapod.
2021. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne mennék el! 85%-os intró vagyok, de folyamatosan feszegetem a határaim pontosan azért, hogy fejlődjön a személyiségem.
2021. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok beoltva, így sajnos sehova se mehetek be velük.
2021. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Én is elmegyek azért. Pont amiatt, mert amúgy sem sokat kontaktolok a többiekkel, akkor legalább itt így ennyi belefér.


Amúgy nekem az működik, hogy ne a tömegjelenetekben legyek, hanem egy egy másik emberrel.

2021. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem külföldre kellett volna utazni a cégközpontba legutóbb több napig vergődni a kollégákkal, akkor kiírattam magam a háziorvossal.
2021. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanazokat az ürügyeket fogom elővenni, mint eddig.
2021. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Bár most még nem dolgozom,de az első oltáson túl vagyok,ezt szinte lehetetlen eltitkolni és nem is akarom.

Szóval ez nem játszik,mondjuk valamennyire lehet a vírusra fogni.

2021. máj. 9. 16:59
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Én megmondtam nekik, hogy azért nem megyek mert nem szeretem a tömeget és azt ha ölelgetnek.

Idővel hozzászoktak és felajánlották, hogy tartják a távolságot ha időnként velük tartok.

Ez még a vírus előtt volt, már több mint egy éve sehova sem megyünk.

2021. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de örülök ennek a kérdésnek, akkor nem csak én vagyok ezzel így introvertálként!:)

Őszintén, ha egy-két órás foglalkozásról lenne szó én belemennék, de amiket nálunk terveznek napos vagy több napos programok, amit nem is értek, mert mi van ha valaki a hétvégéjét nem azokkal szeretné tölteni akikkel amúgy is olyan sok időt tölt együtt hétközben?

2021. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint az én jelenlegi munkahelyemen ilyesmi nem nagyon szokott lenni.

Ha mégis lenne, biztosan kihúznám magamat belőle valahogy, mert nincs az az Isten, hogy még a szabadidőmet is velük töltsem. Sok köztük a kedves, szimpatikus ember, de akkor se.

Indok bármi lehet, családi program, megfáztam, a hörcsögöm fázott meg stb

2021. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!