Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? Világ életemben mindig utolsó voltam, meg az akit kibeszélnek minden társaságban, a suliban is állandóan terrorizálnak.

Figyelt kérdés
Sokan utálnak pedig én senkit nem nézek le, kiállok magamért, nem vagyok gyáva, barátságos is vagyok. Odafigyelek a külsőre, nem vagyok büdös, szép ruhákba járok, figyelmes és segítőkész vagyok, de mindenki ocsmányul bánik velem anyámon kívül. Stréber se vagyok pedig. Okoskodó sem. Senkit nem nézek le, segítek mindenkinek. És mi a hála? Hogy mindenki kiröhög, azt mondják hogy fogyatékos vagyok, csúnya vagyok ilyenek....

2021. dec. 11. 11:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Már az oviban se akartak elfogadni... Nem vagyok se gazdag se szegény olyan átlagos mindenben mégis mindenki azt mondja rám, hogy egy szarházi vagyok még apám is.
2021. dec. 11. 12:02
 2/7 A kérdező kommentje:
17/L
2021. dec. 11. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, azt emberek önképe, és a valóság között gyakran széles szakadék tátong, szerintem nálad is valami hasonló van. A "fogyatékos vagy" dologból indulnék ki, van benned valami fura vélhetően. Próbálj kettesben elbeszélgetni rokonaiddal, ismerőseiddel erről, hátha akkor kibökik, mik a konkrét problémák.
2021. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez az általad vélt normalitás, tökéletesség túlságosan erőltetettnek sugárzik kifelé és egy mű embernek tűnsz a világban akinek nincs egyénisége, csak egy kreált valaki.


Mindig azt mondom, hogy a legjobb tükörképet akkor tudod magad elé rakni saját magadról, ha beleképzeled magad más emberek helyébe és próbálod külső szemmel nézni magad. De nem csak a felszínt.

2021. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Át érzem á helyzeted.

Próbálj barátkozni másokal.

Ha kiröhögnek vágj vissza.

2021. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon mindenki egy beteg állat, és ha te normális vagy, kitűnsz a sorból, próbálnak lehúzni a maguk szemét szintjére. Aki foglalkozott pszichológiai témákkal, az tudja, hogy a beteg emberek lehúznak, az egészséges lelkű emberek felemelni próbálnak. Más országokban nincs ennyi rosszindulatú beteg ember, itthon ez népbetegség. Költözz el innen, ezt tudom ajánlani, nem benned van a hiba. Én kint élek, ugyanilyen tapasztalatom volt otthon mint neked, de itt kint megbecsülik a normális embereket.
2022. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Sok hülye van. Aki kiközösít bárkit, az már le is írta magát, az egy elmebeteg.
2023. febr. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!