Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha a macskámat...

Az normális, ha a macskámat mindenkinél jobban szeretem? L

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2021. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nekem is az idősebbik macskám az eddigi leghosszabb "kapcsolatom", ő mindig velem volt :D
2021. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Igen. De vigyázz rá, az enyémek(kettő) itt kószál a ház körül, sok az autó. :( Nem tudom bent tartani őket, kerítésen meg kimásznak.

Nagyon aranyos két cica.

2021. dec. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan nekem van családom meg férjem, de az állataimat jobban szeretem mint az emberek 99%-át. :D a maradék 1%-ba van a családom és a barátaink. Szóval igen, normális.

Az állatok is családtagok.

2021. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én bérházban lakok, szóval biztonságban van 😊
2021. dec. 13. 12:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Amikor haza érek, ő az első, aki kijön elém. Rendesen szalad hozzám, és hangosan el kezd dorombolni, meg beszél. Mindig velem akar lenni, mindenhova jön utánam, és sokat bújik, puszilgat. Úgy érzem, mintha neki fontosabb lennék, mint másoknak. A barátaim alig írnak rám (nem egy városban lakok egyikkel se), mindig én keresem őket, alig találkozunk... A családomat aligha érdekli mi van velem, mindenki csak a telefonjával van elfogalva, meg a tv-vel. Sokkal inkább vagyok a cicámmal, mint bárki mással. Ha elmegyek dolgozni, alig várom, hogy haza érjek hozzá. Ha elmegyek a boltba, csak arra tudok gondolni vajon mit vegyek neki.
2021. dec. 13. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is jobban szeretem a kicsinyke cicáimat, mint az embereket.
2021. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem normális egy állatot jobban szeretni, mint egy embert. Pontosabban minden embernél jobban szeretni egy állatot. Nincs egy rokonod se? Anyukád, apukád, testvéreid?
2021. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyik családtagomat se szeretem jobban.
2021. dec. 15. 01:30
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Gratulálok.
2021. dec. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!