Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az iskolában/munkahelyeteken...

Az iskolában/munkahelyeteken hogyan oldjátok meg a fingást?

Figyelt kérdés
Mindig elmentek wc re vagy csak azért szünetben kimentek az udvarra vagy nem szégyenlitek mások társaságában megszabadulni tőle?

2021. dec. 14. 06:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Vécén. De az a durva, hogy a nők még ott sem mernek, ha van ott vki.
2021. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Home office előtt egylégterű irodában voltunk ahol már a másik kajájának a szagát is utálták egyesek, egy fingást pláne nem tolerálták volna, ki se szellőzött volna mert olyan csodálatos az épület szerkezete hogy az iroda egyik pontjában megsülsz a másikban megfagysz. Nagyon sok cicaharc megy az ablak miatt odabent.


Én a wcn intéztem el és leszartam ha volt bent más.Nagyon sokat fingottam hangosan amikor egy időben mindentől felpuffadtam és nem érdekelt hogy ki hallja. Pletyizni nem a női mosdóban kell, van egy gyönyörű kávézónk, vannak foteleink a folyosón vagy egy gyönyörű udvarunk, menjenek oda, wcre pisálni, kakálni, fingani jár az ember.

2021. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Simán eleresztem. Max odébbmegyek, ha valaki eszik.
2021. dec. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Úgy kell csinálni mintha köhögnél
2021. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

iskolában úgyis "vicces" a fingás, lehet belőle pl. versenyt csinálni a haverokkal és mindjárt nem gáz

amúgy meg tanuld meg csöndesen kiereszteni

2021. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hang nélkül kiereszetem. Ülve, kis fészkelődéssel megy.

Ha nem a szennyvíztisztítónál doldozok majd, akk kicsit kellemetlen lehet, de nem fogok rajta változtatni.

2021. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

#6: "Ha nem a szennyvíztisztítónál doldozok majd"


Pont ott dolgozok :-DD Hidd el, ott nincs büdös. Van egy jellegzetes szag, de a fingást azért megérezni...

2021. dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
Vajon mennyire vagy férfias, ha a púzásból ekkora ügyet csinálsz? 😃
2021. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
7# hát akkor biztoz ezért néznek rám a kollégák olyan fucsán :'D
2021. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Minnél hangosabban, aztán büszkén nézek körbe, azzal a "Na ezt übereljétek." mosollyal.
2021. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!